NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Pasiekta užtikrinta pergalė Kaune

Dėl dalyvavimo UEFA moterų Čempionių lygoje praleistų turų traukinį Spark Energy moterų A lygoje besivejanti Šiaulių „Gintra” ir toliau skina pergales.

Lietuvos čempionės išvykoje užtikrintai 3:0 (2:0) nugalėjo Kauno rajono FC „Hegelmann” ir pratęsė pergalių seriją čempionate bei padidino atotrūkį nuo artimiausių varžovių Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU” futbolininkių, kurių kraityje 26 taškai.

Dvyliktąją pergalę iškovojusios šiaulietės savo sąskaitoje jau turi 37 taškus. Iki šiol gintrietės tėra praradusios 2 taškus, kai buvo sužaista lygiosiomis.

„Gintros” vartų sargė Aušrinė Bikutė antras rungtynes iš eilės baigia išsaugodama „sausus” vartus.

Įvarčiai:

„Gintra”: K. Oluwadamilola (41′ min.), S. Rosette (42′ min.), V. Ikechukwu (55′ min. iš 11 m. baudinio) po 1.

Sudėtis:A. Bikutė, E. Goodson, Sh. Aviza, S. Rosette (80′ min. S. Railaitė), T. Romanovskaja, A. Mikutaitė, H. DeBose, G. Raznauskaitė (73′ min. E. Partikaitė), M. Galkina (62′ min. N. Klezaitė), V. Ikechukwu (80′ min. S. Lichareva), K. Oluwadamilola (46 min. M. Porter).

Rungtynėse LFF Kauno treniruočių centro stadione pirmojo įvarčio teko laukti gana ilgai. Kalojano Petkovo auklėtinėms pavyko realizuoti progą besibaigiant pirmajam kėliniui, kai komandą į priekį išvedė pasižymėjusi Koku Oluwadamilola – 1:0. Po pelnyto įvarčio „Gintros” žaidėjoms pavyko pasinaudoti sutrikusiomis varžovėmis ir vos po minutės padvigubinti rezultatą – varžovių vartininkę nuginklavo Samantha Rosette.

Antrajame kėlinyje 54-ąją susitikimo minutę gintrietė buvo neleistinai stabdoma baudos aikštelėje, o baudinį nuo 11 metrų žymos realizavo Vivian Ikechukwu – 3:0. Šis įvartis iš esmės atsakė į visus klausimus. Nors komandos dar apsikeitė pavojingais išpuoliais, o didžiąją dalį jų kūrė šiaulietės, rezultatyvių atakų sukurti nebepavyko.

Kitas rungtynes komanda žais šį sekmadienį, rugsėjo 18 dieną. Mūsiškės Pakruojyje 15:00 val. susitiks su FK „Saned”.