NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Atvira GFA treniruotė sukvietė didelį būrį naujokų!

Rugsėjo 6-ąją „Gintros” futbolo akademijos būstinėje vyko atvira naujo sezono treniruotė, į kurią buvo kviečiami futbolo sporto šaką norintys išmėginti 4-8 metų berniukai ir 4-12 metų mergaitės. 

Itin gausiai į atvirą treniruotę susirinkę vaikai turėjo progą susipažinti su futbolo sporto šaka, žaismingai praleisti laiką, pabendrauti tarpusavyje bei pajausti aktyvaus fizinio laisvalaikio privalumus. Akademijos treneriai demonstravo treniruočių inventorių, rodė pirmuosius pratimus, o mažieji kaip išmanydami stengėsi laikytis nurodymų ir juos atlikti teisingai. 

Stebėdami aikštėje žaismingai aplink futbolo kamuolį besisukančias savo atžalas gera nuotaika spinduliavo ir vaikų tėveliai, kuriems buvo suteikta informacija apie tolimesnį treniruočių procesą, nario privalumus ir kitus rūpimus klausimus. 

„Gintros” futbolo akademija savo veiklą pradėjo lygiai prieš metus, o per šį laikotarpį jau spėjo suburti ne mažą gintriečių bendruomenę. Į akademijos organizuojamus renginius, treniruotes aktyviai įsitraukia ir jau lankančių vaikų tėveliai. 

Visus metus treniruotės vaikams vyksta Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto (M. K. Čiurlionio g. 16A, Šiauliai) sporto bazėje. Šiltuoju metų laiku sportuojame lauko stadione, orams subjurus – keliamės į naujutėlaitę sporto salę.

Preliminarus treniruočių grafikas:

  • 2014-2015 metų berniukai ir mergaitės. Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18:30 val., penktadieniais nuo 17:30 val.
  • 2016 metų berniukai ir mergaitės. Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 17:30 val.
  • 2017-2018 metų berniukai ir mergaitės. Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17:30 val.
  • U-13 mergaitės. Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16:00 val.

Visus tėvelius, kurie turi klausimų maloniai prašome susisiekti el. paštu info@gintrafa.lt, tel. 8 631 63867 arba asmenine žinute Facebook paskyroje Gintra football academy.

Visą nuotraukų albumą iš renginio rasite paspaudę šią nuorodą