NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

UEFA Čempionių lygos atrankos grupėje – Suomijos ir Lenkijos čempionės bei „RSC Anderlecht”

Penktadienį Šveicarijoje, UEFA būstinėje Nione, buvo ištraukti 2022/2023 metų sezono UEFA moterų Čempionių lygos atrankos etapo burtai.

Ceremonijos organizatorių ranka Lietuvos čempiones suvedė su pajėgiomis varžovėmis. 5-oje atrankos grupėje Šiaulių „Gintros” ekipa varžysis su Kuopio „Kups” (Suomija), Lodzės „Uks sms Łódź” (Lenkija) ir Briuselio „RSC Anderlecht” (Belgija).

Pusfinaliuose Saulės miesto atstovės išmėgins jėgas su futbolininkėmis iš Suomijos, o kitame Lenkijos čempionės mes iššūkį daugkartinei Belgijos čempionei „RSC Anderlecht”. Atrankos turnyras vyks rugpjūčio 18 – 21 dienomis, vidurio Lenkijos Lodzės mieste. Susiklosčius aplinkybėms, kai trys grupės komandos, tarp kurių buvo ir „Gintra”, išreiškė norą organizuoti UEFA Women’s Champions League atrankos turnyrą savo mieste, buvo traukiami burtai. Sėkmė juose nusišypsojo debiutantei „Uks sms Łódź” ekipai.

Primename, kad pusfinalius laimėjusios komandos susitiks finale ir kovos dėl vienintelio kelialapio į antrą atrankos etapą, tuo tarpu savo kovas pralaimėjusios ekipos varžysis paguodos rungtynėse dėl 3 vietos.

Nors visos komandos yra savo šalių čempionės, jų dalyvavimo istorija UEFA moterų Čempionių lygoje ženkliai skiriasi. „Gintra” pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre dalyvaus jau 18-ąjį kartą, kai tuo tarpu Lenkijos ir Suomijos čempionėms tai bus debiutai. Gerai žinomą vardą Europoje turinti „RSC Anderlecht” ekipa UEFA Čempionių lygoje dalyvauja penktus metus iš eilės.