NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Namuose užtikrintai įveiktos gargždiškės

Lyderių pozicijas Spark Energy A lygoje ir toliau tvirtai išlaiko titulą ginančios Šiaulių „Gintros” futbolininkės. Aštuntajame ture šiaulietės namie be didesnių problemų 6:0 (1:0) sutvarkė reikalus su Gargždų „Bangos” ekipa.

Lietuvos čempionės po šios pergalės savo kraityje turi jau 22 taškus, kai tuo tarpu artimiausios varžovės FK „Vilnius” žaidėjos yra surinkusios 14.

Šiame ture intrigos netrūko kituose stadionuose. Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU” komanda rezultatyviose rungtynėse 3:3 sužaidė lygiosiomis su Kauno rajono FC „Hegelmann”. Pakruojyje Joniškio „Saned” akistatoje su FK „Vilnius” išsiskyrė pasidalinusios po tašką 2:2.

FC „Gintra”:  T. Carter (68′, 89′ min.) – 2, R. Guion (23′ min.), E. Partikaitė (78′ min.), V. Ikechukwu (90′ min.) po 1, D. Tamulytė (54′ min. į savo vartus).

Sudėtis: M. Less, T. Romanovskaja (72′ min. D. Bikutė), R. Guion, H. DeBose (72′ min. K. Oluwadamilola), N. Klezaitė, E. Partikaitė, G. Raznauskaitė, A. Kuehn (46′ min. S. Rosette), T. Carter, V. Ikechukwu, S. Railaitė (53′ min. S. Lichareva).

Aikštės šeimininkės jau pirmosiomis mačo akimirkomis turėjo puikų šansą išsiveržti į priekį 6ąją susitikimo minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Trudi Carter. Po šio epizodo viešnioms iš Gargždų pavyko atsilaikyti dar 17 minučių. Pirmuoju savo įvarčiu vilkint „Gintros” aprangą pasižymėjo amerikietė Renne Guion išvesdama Šiaulių klubą į priekį 1:0.

Vis dėlto po šio tikslaus smūgio daugiau kartų pasižymėti pirmajame kėlinyje nebepavyko, nepaisant kelių idealių galimybių, kurios liko neišnaudotos.

Antrajame kėlinyje Kalojano Petkovo auklėtinės įjungė aukštesnę pavarą. Jau 54-ąją minutę po į savo vartus pelnyto įvarčio gargždiškės atsiliko 0:2, o 68-ąją savo progą išnaudojo T. Carter – 3:0. Šis įvartis pribaigė dar gyvavusią minimalią intrigą, tačiau viešnių triuškinimas nuo šios minutės tik įsibėgėjo. Per likusį laiką dar kartą varžovių vartininkę nuginklavo T. Carter, po tikslų smūgį pridėjo Eitvydė Partikaitė ir Vivian Ikechukwu ir susitikimas baigėsi rezultatu 6:0.

Kitas Spark Energy A lygos rungtynes Saulės miesto ekipa žais birželio 12 dieną išvykoje su antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančia FK „Vilnius” vienuolike.