NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Lietuvos čempionių marškinėlius vilkės Eitvydė Partikaitė

Žiemos taurės trofėjų iškovojusi Šiaulių „Gintra” ir toliau stiprina savo sudėtį. Gintriečių gretas papildė Lietuvos U-19 merginų rinktinės saugė Eitvydė Partikaitė.

Iš Naujosios Akmenės kilusi 18-metė žaidėja yra Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinė. Praėjusį sezoną futbolininkė rungtyniavo dviem frontais – gynė jaunimo komandos „Gintra-ŠSG“ garbę I lygoje, o A lygoje patirties sėmėsi vilkėdama „Kauno Žalgirio“ aprangą.

E. Partikaitė kartu su kita „Gintros“ futbolininke Gintare Raznauskaite per vieną sezoną iškovojo du medalių komplektus – iškovojo I lygos sidabrą bei A lygos bronzos medalius.

„Eitvydė yra tvirta, savimi pasitikinti žaidėja, galinti žaisti keliose pozicijose, jos sugebėjimais mes neabejojame. Mūsų tikslas – perspektyvioms futbolininkėms suteikti geriausias sąlygas tobulėti ir siekti aukšto meistriškumo. Eitvydė šiuo metu yra U-19 rinktinės narė, tačiau ji jau dabar yra ties nacionalinės rinktinės slenksčiu. Tikimės, kad sportuodama profesionalioje aplinkoje ji tobulės dar sparčiau ir jau šį sezoną turės svarbią rolę komandoje“ – kalbėjo klubo direktorius Mantas Radavičius.

Primename, kad 2022 metų sezono moterų A lygos kovos startuos kovo 27 -ąją. Šiaulių miesto reprezentacinė ekipa sezoną pradės akistata namuose prieš FC „Hegelmann” vienuolikę. Gytarių dirbtinės dangos stadione vyksiančios rungtynės prasidės 15:00 val. Kviečiame visus futbolo aistruolius atvykti ir palaikyti geltonai juodas!