NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Komandos gretas papildė perspektyvi gynėja

Dar viena praėjusio sezono jaunimo komandos „Gintra-ŠSG“ žaidėja – Andžela Vaičytė turės galimybę tobulėti Lietuvos čempionių gretose. Kairiakojė gynėja oficialiai papildė reprezentacinės miesto komandos sudėtį.

Mažeikiuose gimusi futbolininkė šiuo metu mokosi Šiaulių sporto gimnazijoje, yra Lietuvos U-15 merginų rinktinės narė.

A. Vaičytė jau debiutavo čempionių gretose praėjusį savaitgalį Žiemos taurės rungtynėse prieš FC „Hegelmann“. Gynėja susitikimą pradėjo startinėje sudėtyje ir treneriams paliko labai gerą įspūdį.

„Andžela jau kurį laiką treniruojasi su pagrindine komanda, spėjo debiutuoti ir rungtynėse. Treneriai pastebėjo, kad nepaisant savo jauno amžiaus ji jau dabar yra pasiruošusi žengti į aukštesnį lygį. Tai jai padės greičiau tobulėti, priprasti prie aukščiausios moterų futbolo lygos greičių, žaidimo intensyvumo. Džiaugiamės, kad Andžela rodo didelį norą, yra motyvuota, todėl linkime būti drąsiai ir atkakliai siekti užsibrėžtų sportinių tikslų“ – kalbėjo klubo direktorius Mantas Radavičius.

„Gintros“ komanda tęsia komplektacijos darbus prieš artėjantį oficialų sezono startą ir artimiausiu metu pristatys kitas klubo naujokes.