NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Mikutaitė karjerą tęs Ispanijoje

Ilgametė Šiaulių „Gintros“ futbolininkė Algimantė Mikutaitė nusprendė pabandyti savo laimę svetur ir pradėti legionierės karjerą. 25-erių metų gynėja sukirto rankomis su Ispanijos „Segunda“ lygoje rungtyniaujančia Leridos AEM ekipa, kuri šiuo metu Šiaurės regiono divizione rikiuojasi ketvirtojoje pozicijoje. 

A. Mikutaitė „Gintros“ marškinėlius vilkėjo nuo 2013-ųjų. Daugkartinė Lietuvos čempionė su „Gintros“ klubu nuo pat 2014-ųjų nepraleido nei vienų UEFA Čempionių lygos varžybų, didžiąją jų dalį pradėjo starto vienuoliktuke. 

„Norime padėkoti Algimantei už nuoširdų darbą, atsidavimą ir kartu pasiektas pergales per šį ilgą jos karjeros etapą „Gintroje“. Algimantė augo kartu su mūsų klubu, buvo visko ir karčių nesėkmių ir saldžių pergalių, bet svarbiausia, jog kartu mokėmės ir tobulėjome. Linkime jai kuo didžiausios sėkmės naujoje komandoje“ – kalbėjo klubo direktorius Mantas Radavičius.


A. Mikutaitė oficialiai pristatyta naujojoje komandoje

Neseniai apie savo naują karjeros lapą užsienyje pranešė Dovilė Gailevičiūtė, kuri išvyko rungtyniauti į Italiją. Praėjusių metų pabaigoje taip pat į Italiją, legendinę „AC Milan“ komandą išvyko „Gintros“ ekipoje savo potencialą atskleidusi rezultatyviausia šalies futbolininkė Rimantė Jonušaitė.