NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Apdovanojimų ceremonijoje – 20-ą kartą iškelta A lygos taurė, paskelbtos geriausios žaidėjos

Lietuvos futbolo federacijoje įvyko neseniai pasibaigusio „Spark Energy“ moterų A lygos sezono užbaigimo ceremonijos renginys.

Renginį savo sveikinimo žodžiais atidarė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius bei prezidentas Tomas Danilevičius, taip pat pasisakė ir Lietuvos moterų futbolo asociacijos prezidentas Artūras Krukis.

Tuo tarpu paties renginio metu buvo apdovanotos ir komandos, ir išdalintos asmeninės nominacijos.

Pirmoje renginio dalyje buvo apdovanotos 4-6 vietas galutinėje čempionato įskaitoje užėmusios ekipos. Jomis tapo atitinkamai Gargždų „Banga“, FK „Vilnius“ bei Utenos „Utenis“. Visoms ekipoms atiteko „Spark Energy“ įsteigti piniginiai prizai.

Vėliau buvo dalinamos individualios nominacijos. Rezultatyviausia čempionato žaidėja tapo Šiaulių „Gintros“ garbę praėjusiame sezone gynusi Rimantė Jonušaitė, kuri iš viso pelnė 42 įvarčius, o sezono pabaigoje išvyko į AC „Milan“ ekipą Italijoje.

Geriausia čempionato vartininkė buvo išrinkta Aušra Klevečkaitė (FK „Vilnius“), geriausia gynėja – Milda Liužinaitė („Kauno Žalgiris“), o likusios trys nominacijos atiteko dar sykį Lietuvos čempionėmis tapusios „Gintros“ narėms.

Geriausia sezono sauge tapo Simona Petravičienė, geriausios puolėjos prizą atsiėmė jau minėta R. Jonušaitė, o geriausia sezono legioniere tapo Jessica Kohm Ayers.

„Buvo ir gero, ir blogo, buvo mini traumų, dėl kurių teko praleisti kelias rungtynes, bet džiaugiuosi, kad pavyko atsistatyti, galėjau pratęsti sezoną ir sezonas tikrai pavyko.

Didžiausias nuopelnas čia yra komandai, jos mane nuo pat pirmo sezono priėmė, užsikabinau, pavyko susidraugauti su komanda ir džiaugiuosi, kad „Gintra“ dar sykį tapo čempionėmis“, – po apdovanojimų mintimis pasidalino R. Jonušaitė.

Paskutiniu renginio akcentu tapo prizines vietas užėmusių komandų apdovanojimai.

Trečią vietą po atkaklios kovos iškovojo „Kauno Žalgirio“ futbolininkės, antros liko Vilniaus MFA „Žalgirio“-MRU atstovės, o čempionėmis 20-ą kartą klubo istorijoje tapo Šiaulių „Gintros“ ekipa.

lff.lt informacija ir nuotr.