NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Pasirašyta partnerystės sutartis su Šiaulių valstybine kolegija

Šiaulių „Gintros“ klubo sistema plečia partnerystės ryšius su kitomis sėkmingai veiklą vystančiomis organizacijomis.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Šiaulių valstybine kolegija. Organizacijų partnerystę paskatino bendras siekis tobulėti, atlikti praktikas, dalintis vertingomis žiniomis, keistis taikomomis darbo metodikomis, vystyti projektus.

Šiaulių valstybinė kolegija – vienintelė valstybinė aukštoji mokykla Šiaulių apskrityje, teikianti aukštąjį koleginį išsilavinimą. 

Kolegija kitais metais švęs savo veiklos dvidešimtmetį. Visai neseniai – prieš dvejus metus tokį patį jubiliejų žymėjo ir tituluočiausias Lietuvos futbolo klubas – „Gintra“.

„Mūsų organizacijos tikslas nėra koncentruotas tik į aukščiausių sportinių rezultatų pasiekimą aikštėje. Norime tobulėti, prisitaikyti prie naujausių tendencijų, mokytis iš kitų, todėl partnerių paieška yra nuolatinis ir svarbus procesas. Šiaulių valstybinė kolegija savo turima patirtimi tam tikrose srityse galės suteikti naudingų žinių mūsų klubo treneriams, specialistams, o mes galėsime prisidėti prie jų vykdomų projektų. Esame motyvuoti ir pozityviai nusiteikę vieni kitiems pagelbėti visose srityse“, –  pasirašius partnerystės sutartį kalbėjo klubo direktorius Mantas Radavičius.

Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė pabrėžė, kad aukštoji mokykla, vykdanti ir sveikatos mokslų studijas, savo veikloje siekia laikytis socialinės atsakomybės ir tinklaveikos principų.

„Partnerystės sutartis ne tik suteiks Kolegijoje vykdomos Kineziterapijos studijų programos studentams daugiau praktinių įgūdžių tobulinimo galimybių, bet ir leis aktyviau plėtoti sporto veiklas mieste, skatinti mokinių ir studentų fizinį aktyvumą, įgyvendinti sveikatinimo projektus“, – bendradarbiavimo perspektyvas apibendrino Šiaulių valstybinės kolegijos vadovė.