NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Sugrįžimas į A lygos kovas pažymėtas šiauliečių dominavimu sostinėje

Šeštadienį, po vasaros atostogų pertraukos, buvo pratęstos Lietuvos moterų futbolo A lygos kovos. Šiaulių „Gintros” komanda trečiąjį ratą pradėjo pergale sostinėje.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės užtikrintai 6:0 (1:0) nugalėjo FK „Vilnius” vienuolikę ir įsirašiusios vienuoliktąją pergalę iš tiek pat galimų toliau dideliais žingsniais artėja prie jubiliejinio, dvidešimtojo A lygos titulo klubo istorijoje.

Įvarčiai:

„Gintra”: R. Jonušaitė (67′ , 71′, 85′ min.) – 3, S. Veličkaitė (27′ min.), G. Toropovaitė (58′ min.) ir J. Čubrilo (82′ min.) po 1.

Sudėtis: M.Šeškutė, A.Rocane, V.Neverdauskaitė, T.Corneil (46′ min. G.Toropovaitė), T.Romanovskaja (46′ min. A.Mikutaitė), S. Veličkaitė, K.Miksone, D.Gailevičiūtė (C) (68′ min. J.Čubrilo), P.Sarkanaitė, J.Ayers (80′ min. L. Toropovaitė), R.Jonušaitė.

Šiose rungtynėse į aikštę po traumos sugrįžo Jelena Čubrilo. Serbė sugrįžimo rungtynėse aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje ir pasižymėjo įvarčiu.

Po 45 sužaistų minučių Saulės miesto atstovės pirmavo tik minimalia persvara, kurią sukūrė 27-ąją minutę pelnytas Simonos Veličkaitės įvartis.

Nors absoliuti žaidimo kontrolė priklausė aikštės viešnioms, teoriškai intriga vis dar buvo gyva. Ją šiaulietės ėmėsi gesinti prasidėjus antrai mačo daliai.

58-ąją minutę mūsiškių persvarą padvigubino aikštėje po keitimo pasirodžiusi Gabija Toropovaitė. Po dešimt minučių savo įvarčių sąskaitą atidarė Rimantė Jonušaitė, o ketvirtąjį tikslų smūgį į vilniečių vartus pasiuntė J. Čubrilo.

Per likusias 20 minučių Šiaulių futbolininkės dar du kartus sugebėjo nuginkluoti varžovių vartininkę ir abu kartus tai padarė R. Jonušaitė šiose rungtynėse pelniusi „hetriką”.

R. Viktoravičius po pergalingo sugrįžimo į A lygos kovas pabrėžė, kad šiose rungtynėse svarbiausias buvo ne rezultatas, o tarpusavio supratimo gerinimas, smulkmenų išpildymas, pakilios nuotaikos palaikymas.

„Rungtynes pradėjome vangiai, lėtai, sunkiai įsijungėme į žaidimą, neužkūrėme reikiamo ritmo, todėl varžovėms buvo palanku gintis ir dar labiau lėtinti žaidimą. Prieš antrąjį kėlinį padarėme tam tikrų korekcijų, keitimai įnešė teigiamų pokyčių, žaidimas tapo daug laisvesnis, kūrybiškesnis, o tai lėmė, kad pradėjome ir kurti ir realizuoti momentus. Smagu, kad į aikštę po traumos sugrįžo Jelena, kuri iškart įnešė gyvybės atakuojant. Jos nestandartiniai sprendimai apsunkina varžovių užduotis gynyboje, sukuria daugiau erdvių komandos draugėms. Dėkojame varžovėms už kovą, o mes toliau ruošiamės atsakingoms UEFA Čempionių lygos atrankos rungtynėms” – kalbėjo treneris.

Komanda tęs intensyvų pasirengimą UEFA Čempionių lygos atrankai, kuri Šiauliuose vyks rugpjūčio 18–21 dienomis.

Primename, kad rugpjūčio 18 dieną 18 val. Šiaulių miesto centriniame stadione Lietuvos čempionės stos į kovą atrankos turnyro pusfinalyje prieš Talino „Flora” futbolininkes. Bilietus į šias rungtynes jau galite įsigyti www.ticketmarket.lt