NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Kontrolinių rungtynių ciklas pradėtas įtikinama pergale Lenkijoje

Lenkijoje, Sedlcos mieste viešinti Šiaulių „Gintros” komanda penktadienį pradėjo pasirengimo etapo UEFA moterų Čempionių lygai kontrolinių rungtynių ciklą.

Lietuvos čempionės įtikinamai 4:0 (1:0) nugalėjo aukščiausioje Lenkijos moterų futbolo lygoje besivaržančią Katovicų GKS.

Įvarčiai:

„Gintra”: T.Corneil, P.Sarkanaitė, M.Gibson, R.Jonušaitė po 1.

Sudėtis: M.Šeškutė, V.Neverdauskaitė, A.Mikutaitė, T.Corneil, A.Ročane, S.Veličkaitė, K.Miksone, D.Gailevičiūtė, M.Gibson, J.Ayers, R.Jonušaitė.

Po keitimo aikštėje pasirodė: N. Nikolič, P. Sarkanaitė, T. Carter, G. Toropovaitė, T. Romanovskaja, A. Keene.

Jelena Čubrilo dėl traumos į Lenkiją su komanda neišvyko. 

Kitas kontrolines rungtynes mūsiškės žais jau pirmadienį. Šiaulių ekipai kelią pastos Lenkijos čempionė Sosnoveco KKS „Czarni”.

Pirmąjį įvartį šiose rungtynėse pelnė Tristan Corneil. Kanadietė varžovėms įskraidino „parašiutą” keldama kamuolį iš kampinio gairelės. Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmajame kėlinyje.

Nors antrojo kėlinio metu kamuolio kontrolė buvo panaši, tačiau pavojingi momentai ir įvarčiai krito tik į lenkių vartus. Antrąjį įvartį po gražios kombinacijos ir idealiai tikslaus smūgio pelnė po keitimo aikštėje efektyviai pasirodžiusi Paulina Sarkanaitė.

Po kurio laiko savo įvartį „sumedžiojo” ir Rimantė Jonušaitė, o Madison Gibson tikslus smūgis uždarė rungtynes – 4:0

„Rezultatas iš tiesų ne visai atspindi aikštėje vykusią kovą, kuri nebuvo tokia lengva kaip gali pasirodyti vien pažiūrėjus į švieslentę. Mūsų patirtis ir teisingi sprendimai leido išsiveržti į priekį, o kontroliuodami rungtynių eigą susikūrėme ir daugiau šansų, kuriuos šįkart sekėsi neblogai realizuoti. Kontrolinės rungtynės naudingos ir tuo, kad galime varijuoti sudėtimi, nėra limituojamas legionierių skaičius, tad galime išmėginti įvairius taktinius variantus ruošianti svarbiausioms kovoms Čempionių lygoje. Tai tik pirmos kontrolinės rungtynės po sugrįžimo iš atostogų, turime ir naujokių, kurios dar tik pratinasi prie komandos, todėl žaidimo kokybės kreivę turime kelti aukštyn po truputį, kantriu darbu gerindami tarpusavio supratimą. Džiaugiamės geru, darbingu mikroklimatu ir tikimės, kad visa tai pavirs ir pergales.” – po rungtynių kalbėjo vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius.