NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Pirmasis A lygos ratas užbaigtas triuškinančia pergale

Lietuvos moterų futbolo A lygoje baigėsi pirmasis čempionato ratas, po kurio Šiaulių „Gintros” ekipa lieka vienintele komanda nepraradusia taškų.

Šiaulių klubas namuose net 18:0 (10:0) sutriuškino Utenos „Utenio” vienuolikę ir su 15 taškų savo kraityje tvirtai užimą pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Įvarčiai:

„Gintra”: R.Jonušaitė – 8, J.Ayers – 4, J.Čubrilo – 2, A.Ročane, L.Toropovaitė, K.Miksone po 1, U.Maknytė (į savo vartus) – 1.

Sudėtis: M.Šeškutė (46′ min. A.Bikutė), T.Corneil (46′ min. A.Mikutaitė), A.Ročane (46′ min. A.Keene), L.Žižytė,  K.Miksone (46′ min. D.Gailevičiūtė), M.Gibson (46′ min. S.Veličkaitė), G.Toropovaitė, P.Sarkanaitė (60′ min. Livija Toropovaitė), J.Čubrilo, J.Ayers, R.Jonušaitė.

Šiose rungtynėse įvarčių lietus į uteniškių vartus pasipylė nuo 7-osios rungtynių minutės. Įvarčių sąskaitą šiaulietėms atidarė Jessica Ayers, o už kelių akimirkų rezultatą padvigubino net 8 tiksliais smūgiais iš viso per šias rungtynes pasižymėjusi Rimantė Jonušaitė – 2:0.

Kartu su R.Jonušaite pirmajame kėlinyje savo įvarčius pelnė ir latvės Anastasija Ročane bei Karlina Miksone, o į pertrauką komandos išėjo „Gintrai” jau pirmaujant dviženkliu skirtumu – 10:0.

Antrajame kėlinyje viešnioms iš Utenos ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti įsibėgėjusių šiauliečių išpuolius – savąjį įvartį pelnė Jelena Čubrilo, debiutiniu tiksliu smūgiu pasižymėjo ir Livija Toropovaitė. 

Kitas rungtynes A lygoje „Gintra” žais ateinantį trečiadienį, Šiauliuose, Gytarių dirbtinės dangos stadione 15 val. Bus žaidžiamos atkeltos 10-ojo turo rungtynės su ta pačia Utenos ekipa.