NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Lietuvos čempionės tapo vienvaldėmis A lygos lyderėmis

Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse po trijų turų Šiaulių „Gintros” komanda tapo vienvalde čempionato lydere.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo laikinosios sostinės „Kauno Žalgirio” futbolininkes ir abiem kojomis okupavo turnyrinės lentelės viršūnę.

Iki šio susitikimo žalgirietės dar nebuvo praradusios taškų ir alsavo į nugarą dėl geresnio įvarčių santykio pirmoje vietoje buvusioms šiaulietėms.

Įvarčiai:

„Gintra”: R.Jonušaitė (1′ min.) ir J.Ayers (45′ min.) po 1.

Sudėtis: M.Šeškutė (46′ min. A.Bikutė), A.Keene (59′ min. L.Žižyė), A.Ročane, A.Mikutaitė (46′ min. T.Corneil),  D.Gailevičiūtė, T.Romanovskaja (46′ min. K.Miksone), M.Gibson (59′ min. G.Toropovaitė) S.Veličkaitė, J.Ayers, J.Čubrilo, R.Jonušaitė (59′ min. D.Dockaitė).

Viešnios iš Šiaulių į priekį išsiveržė pačioje susitikimo pradžioje, varžovių vartininkę nuginklavo Rimantė Jonušaitė – 1:0. Kaip paaiškėjo vėliau, greitas įvartis padarė savotišką meškos paslaugą. Čempionato favoritės strigo sutankintoje varžovių gynyboje, o antrąjį įvartį pavyko pasiekti tik prieš pat pertrauką.Rezultatą padvigubino Jessica Ayers – 2:0.

Vis dėlto tai buvo antras ir tuo pačiu paskutinis šių rungtynių įvartis. Nors antrajame kėlinyje mūsiškės turėjo bent kelias puikias progas pasižymėti, jos liko neišnaudotos, o finalinis mačo arbitro Sauliaus Karkos švilpukas užfiksavo ne itin rezultatyvią pergalę – 2:0.

Po rungtynių vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičiaus nedaugžodžiavo, tik pabrėžė, kad žaidimas nebuvo toks, kokį norėtų matyti.

„Tikiu, kad sporte galioja dėsnis – kaip ateini į rungtynes, taip jos ir klostosi. Jeigu tik yra nors minimalus atsipalaidavimas ir mintys, kad kažkaip viskas savaime išsispręs, tuomet sulauki pamokos, kad koks varžovas bebūtų, turi jam rodyti pagarbą ir tas 90 minučių atsiduoti šimtu procentų. Šiandien mums to pritrūko, todėl ir rezultatas toks” – trumpai apibendrino treneris.

Kitas rungtynes A lygoje komanda žais kitą savaitę, balandžio 25 dieną, namuose su Gargždų „Banga”. Gera naujiena futbolo aistruoliams – po Vyriausybės priimtų karantino atlaisvinimo priemonių rungtynes stadione galės stebėti iki 150 žiūrovų. Todėl kviečiame ateinantį sekmadienį 18 val. atvykti į Gytarių dirbtinės dangos stadioną ir palaikyti mūsiškes.