NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

A lygos starte – užtikrinta pergalė ir komplimentai debiutančių vartininkei (komentarai)

Kovo 28-ąją startavo Lietuvos moterų futbolo A lygos 2021 metų sezono pirmenybės, o čempionių titulą ginanti Šiaulių „Gintra” jas pradėjo įtikinama pergale.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės savo aikštėje 4:0 (2:0) „pakrikštijo” lygos debiutantes sostinės FK „Vilnius” futbolininkes.

Įvarčiai:

„Gintra”: J.Ayers (vienas iš 11 m. baudinio) – 2, J.Čubrilo (iš 11 m. baudinio) – 1, K.Miksone – 1.

Sudėtis: M.Šeškutė (46′ min. A.Bikutė), A.Keene, A.Ročane (72′ min. L.Kubiliūtė), A.Mikutaitė (78′ min. L.Žižytė), D.Gailevičiūtė, T.Romanovskaja (55′ min. P.Sarkanaitė), K.Miksone, S.Veličkaitė, D.Dockaitė (46′ min. M.Gibson), J.Ayers, J.Čubrilo.

Šiose rungtynėse komanda turėjo rimtų netekčių. Dėl praėjusį sezoną paskutinėse rungtynėse prieš save išvystos raudonos kortelės šį susitikimą turėjo praleisti rezultatyviausia A lygos futbolininkė Rimantė Jonušaitė, o dėl traumų padėti negalėjo kapitonė Vestina Neverdauskaitė, Tristan Corneil bei Gabija Toropovaitė. 

Pirmasis šio sezono įvartis A lygoje krito 13-ąją minutę. Dovilė Dockaitė baudos aikštelėje buvo neleistinai sustabdyta varžovių vartininkės, o vienuolikos metrų baudinį realizavo Jelena Čubrilo 1:0.

Antrasis įvartis krito po analogiškos situacijos tik šįsyk baudinį išprovokavo Simona Veličkaitė, o realizavo Jessica Ayers 2:0. Pirmajame kėlinyje daugiau susikurtų progų paversti įvarčiais nebepavyko. 

Antrasis kėlinys prasidėjo grėsmingais aikštės šeimininkių išpuoliais, o neilgai trukus krito ir trečiasis įvartis, kurį į savo sąskaitą įsirašė Karlina Miksone 3:0.

Po kelių minučių puikią galimybę dar sykį pasižymėti turėjo J. Ayers, tačiau paskutiniu metu varžovių gynėja spėjo sutrukdyti mūsiškių saugei. Ne ką prastesnėje situacijoje buvo atsidūrusi ir po pertraukos aikštėje pasirodžiusi Madison Gibson, tačiau jos smūgį atrėmė solidžiai rungtyniavusi varžovių vartininkė Aušra Klevečkaitė.

Prabėgus dar keliolikai minučių vilniečių vartų sargė eilinį kartą gelbėjo viešnias nuo įvarčio atrėmė stiprų Dovilės Gailevičiūtės smūgį pažeme į apatinį vartų kampą.

Ketvirtasis ir paskutinis susitikimo įvartis krito po varžovių gynėjos klaidos, kuria pasinaudojusi J. Ayers įtvirtino šiauliečių pergalę 4:0.

Po rungtynių kalbintas vyr. treneris R. Viktoravičius nebuvo patenkintas auklėtinių nusiteikimu ir pademonstruotu žaidimu, o S. Veličkaitė pažymėjo, kad ir ji asmeniškai ir komanda dar tikrai turi kur pasitempti. 

Kitas A lygos rungtynes „Gintra” žais ateinantį šeštadienį, balandžio 3 dieną taip pat Šiauliuose. Savo aikštėje čempionės priims vicečempiones Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU” žaidėjas.

Šis susitikimas bus transliuojamas tiesiogiai internetu. Jo adresu pasidalinsime prieš rungtynes.