NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Kontrolinėse rungtynėse Antalijos klubą pavyko palaužti antrajame kėlinyje

Nuo pirmadienio Turkijoje pasirengimo sezonui stovykloje dalyvaujanti Šiaulių „Gintros” komanda sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes.

Lietuvos čempionės išmėgino jėgas su vietos „Antalyaspor” klubu. Permainingose rungtynėse Rimanto Viktoravičiaus kariauna šventė pergalę rezultatu 3:1 (0:1).

Įvarčiai:

„Gintra”: R.Jonušaitė – 2, J.Čubrilo – 1.

Startinė sudėtis: M.Šeškutė, A.Mikutaitė, A.Keene, A.Ročane, T.Corneil, D.Gailevičiūtė, K.Miksone, P.Sarkanaitė, J.Ayers, D.Dockaitė, J.Čubrilo.

Po keitimo aikštėje pasirodė: A.Bikutė, T.Romanovskaja, R.Jonušaitė, L.Kubiliūtė, M.Gibson, L.Žižytė.

Komanda šioje pasirengimo stovykloje turi verstis be traumą besigydančios kapitonės Vestinos Neverdauskaitės ir vykti kartu dėl objektyvių priežasčių negalėjusių Simonos Veličkaitės bei Gabijos Toropovaitės.

Nors tai buvo draugiškos rungtynės, jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių aikštėje užvirė nuožmi kova. Kietai žaidusios varžovės užklupo mūsiškes, kurios pirmajame kėlinyje nebuvo pasiruošusios atsakyti tokiu pačiu fiziniu kontaktu. 

Gana atsargus žaidimas lėmė, kad aikštės šeimininkės pirmos išsiveržė į priekį – 0:1. Pirmajame kėlinyje idealių progų pasižymėti neišnaudojo Jessica Ayers ir Paulina Sarkanaitė, tad didįjį darbą teko atidėti po pertraukos.

Antrajame kėlinyje R.Viktoravičius sudėtyje įnešė daug permainų – kėlinio eigoje aikštėje pasirodė visos ant atsarginių žaidėjų suolo buvusios auklėtinės ir tai davė vaisių.

Po traumos į rikiuotę grįžusi, bet vis dar savo kūną bandanti stiprinti Rimantė Jonušaitė tapo viena pergalės kalvių. Rezultatą iškart po pertraukos išlygino serbė Jelena Čubrilo – 1:1.

Rezultatyviausiai A lygos futbolininkei R.Jonušaitei pasirodžius aikštėje pabiro įvarčiais. Pastarajai rezultatyvius perdavimus atliko taip pat po traumų vis dar pilna jėga negalinčios rungtyniauti, bet sėkmingai į žaidimą įsiliejusios Lolita Žižytė ir Madie Gibson.

Rezultatui tapus 3:1 varžovių jėgos visiškai išseko, o rungtynėms artėjant prie pabaigos viešnios iš Lietuvos turėjo galimybių dar labiau įtvirtinti savo pergalę, tačiau progos liko neišnaudotos, o rezultatas nepasikeitė – 3:1.

Kitas kontrolines rungtynes komanda planuojama žais sekmadienį. „Gintros” varžovės bus galinga Kazachstano čempionių Šymkento „BIIK-Kazygurt” ekipa.