NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Komandoje darbus pradeda nauja kineziterapeutė

Šiaulių „Gintros” komandos trenerių štabas pasipildė dar vienu nauju veidu – kineziterapeutės užduotis nuo šiol atliks Deimantė Urbietytė.

24-erių metų specialistė šiose pareigose pakeis nuo 2014-ųjų komandoje dirbusį Juozą Mockų, kuriam dėkojama už ilgametį indėlį komandos labui. 

Deimantė 2018-ais metais įgijo bakalauro mokslo laipsnį baigdama kineziterapijos studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Tais pačiais metais įstojo į Lietuvos sporto universitetą (LSU), žinias gilino išlyginamosiose studijose. Tęsdama kvalifikacijos kėlimą pernai LSU pradėjo magistro studijas, kur šiuo metu yra antro kurso studentė. Sėkmingai apgynus magistro darbą jau šią vasarą naujoji „Gintros” kineziterapeutė džiaugsis dar vienu pasiekimu.

Šiuo metu Deimantė taip pat dirba Kuršėnų ligoninėje. Nors jos užduotys šioje įstaigoje nuo tų, kurios laukia komandoje gana ženkliai skirsis, mergina sako iššūkių nebijanti, juolab, kad praktikos sporto pasaulyje ji daug metų sėmėsi žaisdama krepšinį.

„Pati esu šiaulietė, domiuosi sportu, esu baigusi „Saulės” krepšinio mokyklą. Galima sakyti, kad per praktiką žinau kaip svarbu komandoje turėti pilnavertį trenerių kolektyvą. Vienas treneris negali atstoti ir fizinio rengimo trenerio ir gydytojo ir kineziterapeuto. Pasaulis ir mokslas eina į priekį, kiekvienas specialistas atitinkamoje srityje gilina savo žinias, tobulina praktinius įgūdžius, dalyvauja seminaruose, todėl gali visus gebėjimus pritaikyti pagal savo kompetenciją. Džiaugiuosi man suteiktu šansu prisidėti prie Lietuvos moterų futbolo čempionių. Kolektyvas mane šiltai priėmė, su merginomis jau pirmosiomis treniruotėmis radome bendrą kalbą, todėl manau, kad darbas vyks sklandžiai, o aš galėsiu prisidėti prie sėkmingų komandos rezultatų” – įspūdžiais dalijosi naujoji komandos kineziterapeutė D. Urbietytė.