NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Ruošiantis sezonui tęsiamas tikslingas fizinio rengimo etapas

Oficialiam 2021 metų sezono startui pasirengimą tęsianti Šiaulių „Gintros” komanda šiais metais ypatingą dėmesį skiria fiziniam parengtumui ir traumų prevencijai.

Visoms komandos žaidėjoms didžiausiame profesionalias kineziterapijos paslaugas teikiančiame centre „KinezioCentras” buvo atlikti išsamūs tyrimai. Remiantis gautais parametrais buvo atlikti atskirų raumenų grupių izometrinės jėgos ir balanso vertinimai, sudarytos individualios programos. 

Šia kryptimi komanda tęsia aktyvų fizinio pasirengimo ciklą, kurio tikslas ne tik būti fiziškai pasiruošus artimiausioms rungtynėms, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje išvengti didelių duobių bei minimizuoti traumų galimybes. Tikslingam proceso tęstinumui žaidėjos pagal iš anksto parengtą planą kelis kartus į savaitę pluša treniruotėse su komandos fizinio rengimo treneriu Ričardu Podolskiu, o taip pat ir papildomose treniruotėse „Relentless Strength & Fitness” sporto klube su treneriu Andriumi Daškumi.

Po sekmadienį Žiemos taurės turnyre iškovotos dar vienos pergalės, šįkart prieš Gargždų „Bangą”, naują savaitę komanda pradėjo atsistatymo treniruote.

„Kadangi merginos buvo po varžybų, treniruotėje nemažai dėmesio skyrėme savimasažui ir tempimo pratimams. Po to sekė šiek tiek aktyvacijos, stabilizacijos ir viršutinės kūno dalies treniravimo. Šiuo metu traumų prevencija ir sveikas, nepavargęs kūnas yra prioritetas” – po treniruotės procesą trumpai apibūdino treneris A. Daškus.

Įvairių sričių specialistų darbu, svariai prisidedančių prie tikslingo pasirengimo etapo, sukuriamos profesionalios sąlygos tinkamai pasiruošti sezonui ir tikimasi, kad sunkus, bet nuoseklus darbas duos teigiamų rezultatų.

TikraFoto nuotr.