NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Žiemos taurės grupių etapas baigtas triuškinančia pergale

Žiemos taurės turnyre titulą ginanti Šiaulių „Gintros” komanda toliau išlieka nenugalima. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės grupių etapą užbaigė įtikinančiu laimėjimu, kuris užtikrino pirmąją vietą A grupėje ir kelialapį į pusfinalį.

Čempionės Kaune 12:0 (2:0) nugalėjo Gargždų „Bangos” vienuolikę, kuri liko už pusfinalio borto. 

Įvarčiai: J.Čubrilo – 3, D.Gailevičiūtė, K.Miksone, D.Dockaitė ir S.Veličkaitė po 2, P.Sarkanaitė – 1.

Sudėtis: A.Bikutė, A.Keene, A.Mikutaitė, A.Ročane (45′ min. T.Corneil), D.Gailevičiūtė, P.Sarkanaitė, S.Veličkaitė, K.Miksone, G.Toropovaitė, D.Dockaitė, J.Čubrilo.

Pusfinalyje „Gintra” susitiks su savo jaunimo komanda „Gintra-ŠSG”. Pastaroji paskutinėse B grupės rungtynėse nusileido Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU” futbolininkėms rezultatu 0:4 (0:3).

Kitame pusfinalyje susikaus „Kauno Žalgiris” ir MFA „Žalgiris-MRU”.

Vertindamas rungtynes treneris pažymėjo, kad nepaisant trumpo atsarginių žaidėjų suolo šįkart būtent antroje susitikimo dalyje atakas prie varžovių vartų pavyko paversti įvarčiais. 

„Šiandien daug opcijų rotacijoje neturėjome, tačiau tai nesutrukdė pasiekti teigiamo rezultato. Nors žaidimo kontrolė mums priklausė visas rungtynes, tačiau didžioji dalis įvarčių sukrito antrajame kėlinyje. Tai kiek nustebino, kadangi buvo galima nuspėti, jog antroje mačo dalyje pasijaus šioks toks nuovargis. Vis tik džiaugiuosi, kad auklėtinės profesionaliai atliko savo darbą ir atidavė visas jėgas iki finalinio teisėjos švilpuko” – pergalingas rungtynes trumpai apžvelgė treneris.

Ateinantį savaitgalį planuojama vykti į Lenkiją, kur bus sužaistos dvi kontrolinės rungtynės su viena pajėgiausių šios šalies moterų komandų – Konino „Medyk”.