NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Kontrolinėse rungtynėse įveikta Lietuvos U-19 merginų rinktinė

Šiaulių “Gintra-Universitetas” tęsia pasirengimo ciklą UEFA moterų Čempionių lygos atrankos varžyboms ir sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes.

Dėl esamos nepalankios epidemiologinės situacijos Europoje Lietuvos čempionių klubui tenka ieškoti alternatyvų kontrolinius mačus žaisti Lietuvoje ir su vietiniais varžovais. 

Šįkart Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės Kaune išmėgino jėgas su stovyklaujančia Lietuvos U-19 merginų rinktine, kurios marškinėlius vilki ir trys mūsiškės – Gabija Toropovaitė, Meda Šeškutė ir Rimantė Jonušaitė.

Draugiškame susitikime “gintrietės” 8:1 (2:0) pranoko jaunesnes oponentes.

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: A.Carchio – 2, J.Ayers, T.Corneil, A.Keene (iš 11 m. baudinio), J.Čubrilo (iš 11 m. baudinio), A.Mikutaitė ir R.Mucherera po 1.

Šį sekmadienį, spalio 18-ąją “Gintra-Universitetas” žais savo paskutiniąsias šio sezono A lygos rungtynes. Laikinojoje sostinėje šiaulietės susitiks su “Kauno Žalgirio” futbolininkėmis. Susitikimas prasidės 14 val., o jį tiesiogiai transliuos “Moterys už futbolą” “Facebook” paskyra. Kviečiame stebėti ir palaikyti šalies čempiones.

Primename, kad spalio 22 -ąją bus traukiami UEFA moterų Čempionių lygos kvalifikacijos burtai. Po jų paaiškės su kuo “Gintra-Universitetas” varžysis pirmajame atrankos ture. Rungtynės numatytos vykti lapkričio 3 arba 4 dieną. Kur bus žaidžiama taip pat priklausys nuo burtų. Likimas spręsis iš vienų rungtynių.