NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Pergalė prieš “Utenį” pažymėta keturiais “hetrikais”

Šiaulių “Gintra-Universitetas” teoriškai sužaidė paskutiniąsias šių metų Lietuvos moterų futbolo A lygos rungtynes namuose. Praktiškai – Lietuvos čempionių sekmadienį dar laukia akistata Šiauliuose su vietos SG-FA “Šiauliai” jaunosiomis futbolininkėmis, tačiau tuomet Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės nominaliai žais svečiuose.

Trečiadienį 17-ojo turo rungtynėse šiaulietės namuose 19:0 (8:0) sutriuškino Utenos “Utenio” vienuolikę, kuri turnyrinėje lentelėje lieka paskutinėje vietoje. Praėjusiame ture uteniškes įveikusi SG FA “Šiauliai” komanda šoktelėjo į penktąją poziciją.

Įvarčiai: R.Jonušaitė, A.Carchio, G.Toropovaitė ir A.Keene po 3, D.Gailevičiūtė ir J.Ayers po 2, J.Čubrilo – 1, D.Laniauskaitė ir G.Jančiūtė (į savo vartus) po 1.

Sudėtis: M.Šeškutė, V.Neverdauskaitė, A.Mikutaitė, A.Ročane (46′ min. T.Corneil), P.Sarkanaitė, G.Gailevičiūtė, J.Čubrilo (35′ min. J.Ayers), R.Mucherera (46′ min. G.Toropovaitė), A.Carchio (46′ min. A.Keene), M.Davidson (65′ min. A.Kass), R.Jonušaitė.

Šiose rungtynėse net keturios “Gintros-Universiteto” žaidėjos pasižymėjo “hetrikais” – vien per pirmąjį kėlinį jį užfiksavusi Abby Carchio, ją pakeitusi ir antrajame kėlinyje tris įvarčius pelniusi Alika Keene, taip pat tik po pertraukos pasirodžiusi Gabija Toropovaitė bei rezultatyviausia A lygos žaidėja Rimantė Jonušaitė.

Pastarosios sąskaitoje – jau 45 tikslūs smūgiai šalies pirmenybėse. Ji praktiškai jau yra nebepavejama bei antrus metus iš eilės matuosis auksinio batelio apdovanojimą.

Kitas rungtynes Lietuvos čempionės ateinantį sekmadienį žais “Juventos-99” stadione (Žaliūkių g. 76). Mačas prieš SG-FA “Šiauliai” auklėtines vyks 13 val.