NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Smūgis prieš pat atostogas: komanda ilgam prarado vieną lyderių M.Gibson

Šiaulių “Gintros-Universiteto” klubo trenerių štabą prieš pat atostogas pasiekė labai nemaloni žinia iš medicininio personalo.

Puikią sportinę formą demonstravusi ir viena komandos lyderių buvusi amerikietė Madie Gibson patyrė sunkią kairės kojos kelio kryžminių raiščių traumą ir greičiausiai ekipai padėti šį sezoną jau nebegalės.

Šis smūgis komandą užklupo prieš pat prasidedant atostogoms, o 23-ejų metų krašto saugė jau buvo tapusi viena svarbiausių figūrų sudėtyje, kuri keldavo didelį galvos skausmą visoms varžovėms. 

Vos sužinoję šią liūdną žinią tiek treneriai, tiek klubo vadovai neslėpė apmaudo. Rimta M.Gibson trauma yra netektis ne tik komandai, bet ir didžiulis nusivylimas pačiai futbolininkei, kuri buvo pasiruošusi jau šį rudenį debiutuoti UEFA moterų Čempionių lygoje.

“Labai apmaudu dėl Madie. Ji ne tik talentinga, kūrybinga, darbšti ir kovinga žaidėja, bet ir pozityvi asmenybė. Treneriai jai buvo numatę svarbų vaidmenį komandoje, o jos žaidimas neleido tuo abejoti. Esame pasiruošę jos laukti tiek kiek reikės, dabar svarbiausia, kad operacija įvyktų sėkmingai ir Madie po truputį galėtų pradėti ilgą reabilitacijos laikotarpį bei išlaikytų savo pozityvią nuotaiką siekdama grįžti į ritmą”, – apgailestaudamas kalbėjo klubo direktorius Mantas Radavičius.

Ši M.Gibson trauma įnešė dar daugiau galvosūkių klubo vadovams ir treneriams, kadangi dėl sudėtingos situacijos visame pasaulyje pastaruoju metu pakankamai keblu atvykti naujoms žaidėjoms ir užsienio, o didele rotacija treneriai pasigirti tikrai negali.

“Kaip ir buvo galima tikėtis šį sezoną turime nemažai naujų iššūkių susijusių ne tik su žaidėjų analize ir atranka, bet ir jų atvykimu į Lietuvą dėl skirtingų viruso suvaldymo situacijų įvairiose šalyse. Sprendžiame šiuos klausimus, akivaizdu, kad su tiek žaidėjų, kiek dabar turime pilnavertiškai pasiruošti UEFA Čempionių lygos varžyboms negalėsime, todėl bet kokiu atveju papildymų dar tikrai bus. Ieškome variantų ir iš Baltijos šalių, tikimės, kad rugpjūtį komandoje jau turėsime naujų veidų”, – vylėsi M.Radavičius.

Primename, kad “Gintra-Universitetas” po atostogų grįžta rugpjūčio 1-ąją, o rugpjūčio 3-ąją išvyksta į pasirengimo ciklo stovyklą Latvijos pajūryje.