NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” antrą ratą baigė užtikrinta pergale prieš jaunąją pamainą

Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda į atostogas keliauja pergalingai pražygiavusios jau pusę Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato.

Prieš pat pusiaukelę Lietuvos čempionės centriniame miesto stadione 13:0 (5:0) nugalėjo kitą to paties miesto komandą ŠSG-FA “Šiauliai”.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: R.Jonušaitė – 5, A.Keene – 3, M.Davidson – 2, P.Sarkanaitė, D.Gailevičiūtė ir V.Neverdauskaitė po 1.

Sudėtis: M.Šeškutė, V.Neverdauskaitė, S.Karasiovaitė, A.Mikutaitė, T.Corneil, A.Keene, D.Gailevičiūtė, P.Sarkanaitė, M.Davidson, G.Toropovaitė ir R.Jonušaitė.

Po dešimtojo turo “Gintros-Universiteto” futbolininkės su 30 taškų savo kraityje yra vienvaldės čempionato lyderės. Už nugaros šiaulietėms rikiuojasi Vilniaus “MFA-Žalgirio” atstovės, kurios atsilieka net 14 taškų, tiesa, yra sužaidusios dvejomis rungtynėmis mažiau.

“Gintra-Universitetas” dabar keliauja į atostogas, o į treniruočių procesą sugrįš rugpjūčio 1-ąją. Rugpjūčio 3-ą dieną komanda išvyks į pasirengimo ciklo UEFA moterų Čempionių lygai stovyklą Latvijos pajūryje.