NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Rezultatyviose rungtynėse šiaulietės pranoko varžoves iš Rygos

Ketvirtadienį Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės sužaidė kontrolines rungtynes su Latvijos čempionato favorite Rygos futbolo mokykla.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės “Juventos-99” stadione 5:2 (1:0) įveikė daugkartines Latvijos čempiones.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: J.Čubrilo ir J.Ayers po 2, M.Gibson – 1.

RFS: V.Zaičikova ir L.Tumane po 1.

Nors pirmajame šio susitikimo kėlinyje alinant beveik 30 laipsnių karščiui buvo pelnytas tik vienas įvartis, antroje rungtynių pusėje įvarčiais prapliupo abejose pusėse.

Į priekį Šiaulių ekipą pirmojo kėlinio viduryje išvedė Jessica Ayers – 1:0. Nors ir per pirmąsias 45 minutes aikštės šeimininkės turėjo puikių progų pasižymėti daugiau jų išnaudoti nepavyko.

Per pertrauką treneris R.Viktoravičius atliko keletą korekcijų sudėtyje ir išbandė kiek rizikingą akivaizdžiai į puolimą orientuotą taktinę schemą.

Iškart po pertraukos Lietuvos čempionės metėsi į ataką ir neleido varžovėms atsikvėpti. Prabėgus vos kelioms minutėms po puikaus Paulinos Sarkanaitės perdavimo galva varžovių vartininkę nuginklavo Jelena Čubrilo – 2:0.

Neilgai trukus serbė smūgiu nuo maždaug 20 metrų dar kartą privertė varžoves kamuolį traukti iš savo vartų tinklo – 3:0. Aktyviai atakoje rungtyniavusi J.Ayers dešiniuoju kraštu pabėgo nuo Rygos klubo gynėjų ir pelniusi antrąjį savo įvartį rezultatą pavertė 4:0.

Vis dėlto mūsiškėms “sausų” vartų šįkart išsaugoti nepavyko. Kiek apnuoginus gynybą akcentuojant veiksmus puolime po kurio laiko teko susimokėti įvarčio kaina. Oponentės tiksliai sužaidusios kontratakoje sušvelnino rezultatą – 4:1.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos slalomą, kuris baigėsi įvarčiu surengė Madie Gibson – 5:1. Tiesa, į šią rezultatyvią mūsiškių ataką savo išpuoliu pačioje mačo pabaigoje dar spėjo atsakyti ir varžovės – 5:2.

Primename, kad A lygos rungtynes “Gintra-Universitetas” žais šį sekmadienį 13 val. Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione, kur susitiks su kita Šiaulių miesto ekipa – ŠSG-FA “Šiauliai”.