NAUJIENŲ TINKLELIS

FK "GINTRA" NAUJIENOS

Prieš A lygos sezono startą – ilgai lauktas kontrolinis mačas

Čempionių titulą ginanti Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda jau kitą savaitę pradės kovas 2020 metų moterų A lygos pirmenybėse.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės savaitgalį po ilgos pertraukos sužaidė pirmas kontrolines rungtynes, tiesa, teko pripažinti Šiaulių futbolo akademijos “Šiauliai” U-16 vaikinų komandos pranašumą rezultatu 1:2.

Šiose rungtynėse mūsiškėms padėti negalėjo treniruotės metu mikrotraumą patyrusi kanadietė Tristan Corneil, kuri tikimąsi į aikštę galės grįžti jau artimiausiu metu, todėl buvo nuspręsta nerizikuoti.

Vienintelį įvartį “Gintrai-Universitetui” pirmajame kėlinyje pelnė Jessica Ayers.

Į priekį mačo pradžioje išsiveržė akademijos auklėtiniai, kai jau pirmosiomis susitikimo minutėmis nuginklavo Medą Šeškutę – 0:1.

Sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių iniciatyvą perėmė “Gintra-Universitetas”, o po puikaus Jelenos Čubrilo perdavimo tiksliai su kamuoliu susitvarkiusi J.Ayers šaltakraujiškai pasiuntė jį į varžovų vartų tinklą bei išlygino rezultatą – 1:1.

Antrąjį kėlinį aptemdė nemalonus epizodas – traumą patyrė gynėja Lolita Žižytė, o tai kuriam laikui išmušė iš vėžių visą komandą. Prabėgus keletai minučių greitos kontratakos metu akademijos “Šiauliai” puolėjas tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į mūsiškių vartus ir vėl sugrąžino persvarą vaikinams – 1:2.

Per likusį laiką abejoms komandoms įvarčių pelnyti nebepavyko. Abiejų komandų treneriai vieningai tikino, kad rungtynės buvo labai reikalingos, tačiau apgailestavo, kad nepavyko išvengti traumų.

Primename, kad pirmąsias rungtynes A lygoje geltonai juodos žais jau ateinantį trečiadienį, birželio 3 d. svečiuose su Gargždų “Banga”.

Pirmasis iššūkis namie laukia kitą savaitgalį – šeštadienį, birželio 6 dieną 13 val. centriniame miesto stadione prieš Vilniaus MFA “Žalgiris-MRU” futbolininkes.

Į stadioną stebėti šio susitikimo galės atvykti ir žiūrovai (iki 300). Lauksime visų išsiilgusių gyvo futbolo gryname ore maloniai šildant saulutei.