NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Tapkite klubo rėmėju – skirkite 1,2% nuo GPM Šiaulių “Gintrai-Universitetui”

Visus sporto aistruolius kviečiame skirti 1,2% sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių “Gintros-Universiteto” klubo augimui!

Tokiu būdu tapsite oficialiais klubo rėmėjais ir naujos istorijos dalimi, kurią Lietuvos čempionės rašo jau daugiau nei dešimtmetį atstovaudamos miestą ir šalį prestižiniuose Europos turnyruose!

Ne maža Lietuvos gyventojų dalis vis dar nėra įpratę atiduoti savo 1,2% nuo GPM konkrečiai organizacijai, o tai reiškia, kad jų dalis nuteka į bendrą Lietuvos valstybės biudžetą. 

Ši procedūra nieko nekainuoja išskyrus kelias laisvo laiko minutes, o jų metu galite įnešti labai svarų indėlį į jūsų palaikomos, dominančios komandos gerbūvį.

Šiaulių “Gintra-Universitetas” iš anksto dėkoja visiems, kurie apsispręs tapti tiesioginiais klubo rėmėjais ir prisidėti prie sėkmingų rezultatų tęstinumo.

Kokiu būdu tai padaryti?

  • Pateikite užpildytą prašymo formą (FR0512) Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) Jums patogiu būdu – elektroninė versija, paštu arba nunešant į artimiausią skyrių (pasibaigus karantino laikotarpiui). 
  • Prašymą elektroniniu būdu galite užpildyti prisijungę prie EDS deklaravimo sistemos
  • Jeigu Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija.

Futbolo klubo “Gintra” rekvizitai reikalingi prašymui pateikti:

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 193175596
Paramos gavėjo pavadinimas: FUTBOLO KLUBAS GINTRA
Mokestinis laikotarpis: 2019
Gavėjo tipas: 2