NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Koronaviruso grėsmė jaukia planus – “Gintra-Universitetas” atšaukė pasirengimo stovyklą Turkijoje

Tęsiantis sudėtingai situacijai dėl sveikatai pavojingo koronaviruso plitimo visoje Europoje ir dalyje pasaulio šalių imtasi griežčiausių priemonių siekiant užkardyti sunkiai valdomu tapusį procesą.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė kovo 12-ąją priėmė griežtus sprendimus įvairių sektorių atžvilgiu, o taip pat visų susiplanavusių keliones svetur prašo įvertinti vyraujančias dideles rizikas ir jas atšaukti arba perkelti į vėlesnį laikotarpį.

Vadovaudamiesi Vyriausybės rekomendacijomis ir siekdami apsaugoti klubo žaidėjų, trenerių, personalo ir visų aplinkinių sveikatą Šiaulių “Gintros-Universiteto” komandai teko priimti sunkų sprendimą – atsisakyti pasirengimo sezonui stovyklos Turkijoje, kur buvo suplanuotos ir trys kontrolinės rungtynės su aukščiausios lygos Rusijos klubais.

“Esame susirūpinę tuo kas vyksta visame pasaulyje ir privalome laikytis rėžimo. Sveikata yra pirminis prioritetas, todėl visi kiti dalykai turi būti derinami atsižvelgiant į rizikas, kurios gali turėti įtakos žmonių sveikatai. Komandos treniruočių ir varžybų procesą planuojame metams į priekį, o ši pasirengimo stovykla Turkijoje turėjo tapti viena svarbiausių pasirengimo etapo dalių, tačiau situacija dėl plintančio pavojingo viruso priverčia priimti skausmingus sprendimus. Tai mums turės reikšmingos įtakos ne tik klubo biudžetui, nes nukentėsime finansiškai, bet ir gerokai sujauks visus planus. Labai tikimės, kad laikantis visų Pasaulio sveikatos organizacijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų, pavyks sustabdyti viruso plitimą ir greitai galėsime grįžti į normalias gyvenimo vėžes”, – situaciją komentavo klubo direktorius Mantas Radavičius.

Primename, kad pasirengimo stovykloje Turkijoje “Gintra-Universitetas” turėjo sužaisti tris kontrolinius mačus su Rusijos klubais – Maskvos CSKA, Krasnojarsko “Jenisej” bei Permės “Zvezda”.

Pirmasis moterų futbolo A lygos turas yra suplanuotas kovo 29-ąją. Ar pirmenybės nebus nukeltos, kol kas sprendžiama.

Latvijos futbolo federacijos nuotrauka.