NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Po išvarginusios kelionės Lietuvos čempionės nepasipriešino ambicingam Minsko “Dinamo” klubui

Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda savaitgalį šventė pergalę Lietuvos moterų Žiemos turnyre, tačiau ilgai džiaugsmingomis nuotaikomis nepagyveno.

Jau pirmadienį anksti ryte Lietuvos čempionės išvyko į Baltarusiją, kur vyksta draugiškas keturių komandų turnyras, tačiau kelionė nebuvo tokia sklandi, kokios buvo galima tikėtis.

Komandai teko ilgai pratūnoti autobuse prie Baltarusijos sienos kontrolės posto, o toks užgaišimas kainavo tai, kad šiaulietės privalėjo į aikštę žengti praktiškai tiesiai iš autobuso. 

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės po varginančios kelionės aikštėje atrodė labai blankiai ir grėsmingoms varžovėms – Minsko “Dinamo”, kurios ateinantį sezoną rimtai kesinasi į Baltarusijos čempionių titulą nusileido rezultatu 0:6 (0:3).

Toks skaudus pralaimėjimas jau pirmose turnyro rungtynėse gerokai apkartino nuotaiką, tačiau vyriausiasis komandos treneris R.Viktoravičius neskubėjo peikti auklėtinių, bet pripažino, kad šios rungtynės iš tiesų atskleidė nemažai probleminių vietų ekipoje.

“Taip, kelionė buvo sunki, varginanti, futbolininkės vos išlipusios iš autobuso buvo priverstos eiti į aikštę, nes dėl užgaišto laiko prie Baltarusijos sienos vėlavome atvykti, tačiau pralaimėjimas tokiu skirtumu yra priverčiantis susimąstyti. Privalome pripažinti, kad vis dar esame tik atskirų žaidėjų junginys. Mums trūksta savitarpio supratimo, išsiskiriančių lyderių savybių, individualaus fizinio pasiruošimo ir meistriškumo. Tokios rungtynės parodo kur kas daugiau nei tas, kurias laimime triuškinančiais skirtumais. Būtent todėl dabar yra pats laikas pasitikrinti jėgas su rimtomis komandomis, o šis Minsko klubas, kuriame rungtyniauja net dešimt Baltarusijos rinktinės žaidėjų bei pajėgios legionierės, parodė, kad mes dar turime labai daug apie ką pamąstyti ir kur pasitempti”, – atvirai kalbėjo treneris.

Kitas rungtynes “Gintra-Universitetas” žais jau rytoj su Gardino “Neman” klubu, kuris pirmąsias turnyro rungtynes prieš laisvųjų agenčių jungtinę komandą “AfricaSport” laimėjo įtikinamai rezultatu 6:1. Mačas prasidės 15:15 val. Lietuvos laiku.

B.Štampachovos/LFF.lt foto

 

 

Bendraukime