NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Žiemos turnyro starte – įspūdingas “Gintros-Universiteto” rezultatyvumas

Užtikrintą pergalę Žiemos turnyro starte iškovojo Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda. Lietuvos čempionės Kauno manieže pademonstravo įspūdingą puolimo arsenalą ir 14:0 (7:0) sutriuškino Utenos “Utenio” futbolininkes.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: J.Čubrilo ir G.Toropovaitė po 4, M.Davidson ir J.Ayers po 2, L.Rogačiova ir E.Partikaitė po 1.

Kitose turnyro rungtynėse “Kauno Žalgirio” vienuolikė po atkaklios kovos 2:1 pranoko Vilniaus “MFA Žalgiris” futbolininkes.

Šiaulių komandai šiame susitikime negalėjo padėti sirguliuojanti rezultatyviausia praėjusių metų Lietuvos A lygos žaidėja Rimantė Jonušaitė.

Tiesa, nepaisant šios netekties sudėtyje įvarčius galinčių pelnyti Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių netrūko. 

Pats treneris po šių rungtynių atidavė pagarbą varžovėms, o tuo pačiu pabrėžė, kad žaidėjoms šioje sezono stadijoje yra keliama pagrindinė užduotis – pažinti komandos drauges aikštėje. 

“Svarbiausia yra gerbti kiekvieną priešininką. Žinome, kad Utenos komandoje daugiausiai rungtyniauja mažiau patyrusios jaunos žaidėjos, bet mūsų tikslas yra gerbti varžoves ir žaisti pilna jėga. Tą šiandien pavyko padaryti – futbolas buvo ne tik gražus, bet ir rezultatyvus. Akivaizdu, kad šioje sezono stadijoje dar negalime tikėtis susižaidimo, nes šiuo metu prie komandos prisijungia legionierės, jos dar nepažįsta komandos draugių, nežino ką jos gali geriausiai, todėl kol kas pergalių privalome siekti ne tik demonstruojant individualų meistriškumą, bet ir besistengiant pažinti komandos drauges aikštėje, pajusti jų stipriąsias puses”, – akcentavo treneris.

Kitas rungtynes Žiemos turnyre šiaulietės žais vasario 9 -ą dieną su vietos “Kauno Žalgirio” futbolininkėmis.

Bendraukime