NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Tarptautiniame turnyre Potsdame “Gintrą-Universitetą” palaikė ir garbingi svečiai (R.Viktoravičiaus komentaras)

Prasto turnyro starto sindromo neišvengusi Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda antrąją dieną tradiciškai bus priversta vytis varžoves.

“Turbine Hallencup 2020” tarptautiniame turnyre Potsdame šiaulietės kol kas žengia be pergalių, tačiau į sudėtingą B grupę patekusios Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės nelaidoja vilčių pakovoti dėl 5-ios vietos.

“Gintra-Universitetas” po kartą nusileido Prahos AC “Sparta” (1:4) bei Sankt Pelteno “SKN.St.Polten” (0:4) ekipoms, sykį turėjo pripažinti Vienos “Austria Wien” žaidėjų pranašumą (1:4), o paskutiniajame dienos mače su pastarąja sužaidė lygiosiomis 1:1.

A grupėje kol kas pirmauja turnyro šeimininkė Potsdamo FFC “Turbine”, iš paskos jai žengia Heringo “Fortuna” futbolininkės iš Danijos, o Belgrado “Red Star” bei Sosnovieco “Czarni” ekipos kausis dėl trečiosios vietos grupėje bei geresnių startinių pozicijų prieš kovą dėl 5-8 vietų.

Verta pastebėti, kad daugelis šiame turnyre dalyvaujančių komandų yra savo šalių čempionatų sezono pusiaukelėje, tuo tarpu Šiaulių klubui tai vienas pirmųjų iššūkių rengiantis 2020-ųjų metų sezonui.

Nors šiaulietės pergalėmis sirgalių dar nenudžiugino, “Gintrą-Universitetą” su Lietuvos trispalvėmis į Potsdamą atvyko palaikyti ir Lietuvos ambasados Vokietijoje atstovai raginę nenusiminti bei toliau atkakliai siekti komandos tikslų.

Rytoj “Gintra-Universitetas” sužais dar dvejas rungtynes grupėje – po antrą susitikimą su AC “Sparta” ir “SNK.St.Polten”, o po to seks mačai dėl 5-8 vietų. 

R.Viktoravičiaus komentaras:

Bendraukime