NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Mergaičių futbolo turnyras “Gintros” taurei laimėti – jau šį savaitgalį

Tęsiant aktyvų bendradarbiavimą mergaičių futbolo populiarinimo kryptimi Šiaulių “Gintra-Universitetas” ir FA “Šiauliai” savaitgalį pakvies į kalėdinį futbolo turnyrą – “Gintros” taurei laimėti.

Dėl Lietuvos čempionių taurės susirungs keturios komandos iš skirtingų šalies miestų. Draugiškame turnyre dalyvaus sostinės “MFK Žalgiris”, Mažeikių “Triumfas”, Telšių “Džiugas” bei šeimininkė “FK Gintra-FA Šiauliai” komanda.

Siekiant ugdyti ateities futbolo kartą įvairūs turnyrai turi ypatingą svarbą, o ypač mergaitėms, kurios tik pradeda savo futbolininkių kelią. 

Tai pažymi ir mergaičių futbolo trenerė Tatjana Veržbickaja, kuri taip pat išskyrė ir atskirų miestų moterų futbolo bendruomenių tarpusavio bendravimo reikšmę.

“Treniruotės yra labai svarbi tobulėjimo dalis, nuo jų viskas ir prasideda. Tačiau be varžybų praktikos neatsiras didesnis atsakomybės jausmas, noras laimėti, būti geriausiai. Žinoma, šiuo metu mums svarbiausia, kad mergaitės apskritai nebijotų žaisti futbolo, kad joms tai patiktų ir jos drąsiai bei išdidžiai tuo galėtų pasigirti mokykloje. Draugiški turnyrai skatina ne tik spartesnį tobulėjimą, bet ir bendruomeniškumą, leidžia palaikyti glaudų ryšį su kitais miestais, kurie taip pat ugdo mergaičių futbolo kartą bei įvertinti save bendrame kontekste”, – kalbėjo “Gintros-Universiteto” vyriausiojo trenerio asistentė.

Draugiškas turnyras įvyks šeštadienį Šiaulių arenos treniruočių salėje, 4 aukšte, o jo pradžia – 12 val. Žiūrovus kviečiame palaikyti jaunąją Šiaulių miesto kartą!

 

 

Bendraukime