NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Sausa” pergalė “Gintrą-Universitetą” per žingsnį priartino prie rekordo pakartojimo

Dar viena “sausa” pergalė, dar trys taškai ir vos žingsnis iki rekordo pakartojimo Lietuvos moterų futbolo A lygoje.

Šiaulių “Gintra-Universitetas” miesto derbyje 9:0 (4:0) nugalėjo ŠSG-FA “Šiauliai” auklėtines ir ne tik įsirašė 15 -ąją pergalę čempionate, bet ir dar labiau priartėjo prie nepraleistų įvarčių rekordo pakartojimo.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: R.Jonušaitė – 4, D.Gailevičiūtė, A.Pilipenka, P.Sarkanaitė, G.Lukjančukė ir Kelen Bender po 1. 

Tokį pasiekimą šiaulietės buvo užfiksavusios 2014 metais. Į šiauliečių vartus per visą sezoną tuomet neįskriejo nei vienas įvartis, tuo tarpu čempionės varžovėms atseikėjo 128.

Šiuo metu Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių sąskaitoje yra labai panašūs skaičiai – 126:0. Taigi, jeigu paskutiniajame ture su “Utenio” ekipa “gintrietėms” pavyks pelnyti bent 3 įvarčius ir į savo vartus nepraleisti nei vieno, bendras įmuštų-praleistų įvarčių santykis būtų pagerintas.

Dar vienu “pokeriu” šiame sezone pasižymėjusios rezultatyviausių A lygos žaidėjų viršūnėje esančios R.Jonušaitės sąskaitoje – 37 įvarčiai ir ji jau neabejotinai taps 2019 metų “auksinio kamuolio” savininke.

Primename, kad paskutines šio sezono A lygos rungtynes “Gintra-Universitetas” žais namuose, spalio 30 dieną 14 val. su “Utenio” futbolininkėmis. Susitikimas vyks Gytarių dirbtinės dangos stadione.

Bendraukime