NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Lietuvos čempionės turėjo rimtai paprakaituoti Kaune

Sudėtingiausią pergalę šiame Lietuvos moterų A lygos sezone iškovojo Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės.

Lietuvos čempionės Kaune tik po atkaklios kovos 1:0 (0:0) įveikė “Kauno Žalgirio” vienuolikę.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: A.Pilipenka (67′ min.) – 1.

Tai buvo kol kas mažiausiu skirtumu iškovota pergalė A lygoje šiais metais, tačiau nepaisant to šiauliečių vartai išliko “sausi”.

“Gintra-Universitetas” likus žaisti dviems turams iki sezono pabaigos artėja prie rekordo pakartojimo, kuris buvo užfiksuotas 2015 metais, kai per visą sezoną nebuvo praleistas nei vienas įvartis. 

Jeigu šiaulietėms ši pergalė turnyro lentelėje iš esmės nieko nelėmė, nes jos jau yra užsitikrinusios čempionių vardus, tai “Kauno Žalgirio” ekipai taškas šiose rungtynėse būtų išties pravertęs.

“Žalgirietės” turi 24 taškus ir žengia trečioje vietoje minimaliu skirtumu atsilikdamos nuo Gargždų “Bangos” klubo. Tiesa, yra sužaidusios vienomis rungtynėmis mažiau. 

Po susitikimo vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičiaus nedaugžodžiavo, bet pabrėžė, kad pagrindinis tikslas pasiektas – pergalė.

“Į Kauną vykome žinodami, kad laukia sudėtinga kova ir galbūt net pati sunkiausia šiame sezone. Tai lėmė daug įvairių priežasčių, bet jau praėjusios rungtynės kai čia laimėjome 2:0 parodė, kad lengva nebus. Nesinori kartotis ir teisintis, kad šiuo metu nesame geriausios sportinės formos, bet realybė yra tokia. Dar galiu pridurti, kad šiandien tikrai pasijuto Simonos Veličkaitės trūkumas, kuris kol kas dar negali padėti komandai. Žaidimu toli gražu negalime pasidžiaugti, nes kokybė buvo prasta, bet svarbiausia, kad iškovojome pergalę ir išsaugojome savo vartus nepraleidę įvarčio”, – kalbėjo treneris.

Kitas rungtynes A lygoje “Gintra-Universitetas” žais spalio 27 -ąją su ŠSG-FA “Šiauliai” auklėtinėmis.

 

 

Bendraukime