NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” iškovojo pergalę Kaune ir užsitikrino 18 -ąjį čempionių titulą!

18 -asis Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionių titulas ir 15 -asis iš eilės – jau gali būti oficialiai įrašytas į Šiaulių “Gintros-Universiteto” klubo istorijos metraščius.

Rimanto Viktoravičiaus vadovaujamos šiaulietės 17 -ajame ture Kaune 2:0 (1:0) pranoko “Kauno Žalgirio” futbolininkes ir iki čempionato pabaigos likus 4 turams užsitikrino čempionių vardus.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: Karen Bender (25 ‘min.) ir A.Pilipenka (90’ min.) po 1.

Lietuvos čempionės šį sezoną kol kas taškų neprarado nei vienose rungtynėse. “Gintros-Universiteto” kraityje 12 pergalių ir 36 taškai. Be to, šiaulietės po kelių metų pertraukos pretenduoja ir vėl nepraleisti nei vieno įvarčio į savo vartus.

Iki šiol varžovėms mūsiškės yra atseikėjusios 112 įvarčių ir nepraleidusios nei vieno.

Tuo tarpu rezultatyviausių žaidėjų viršūnėje ir toliau išlieka “Gintros-Universiteto” puolėja Rimantė Jonušaitė su 31 tiksliu smūgiu.

Po pergalės užtikrinusios titulą vyriausiasis komandos treneris R.Viktoravičiaus išliko santūrus ir teigė, kad šiame sezono etape situacija yra sudėtinga ir čempionių titulas nedžiugina tiek, kiek neramina įvairūs žaidėjų negalavimai.

“Malonu, kad jau užsitikrinome čempionių titulą, bet iš esmės tai buvo tik formalumas. Mane kaip trenerį labiausiai neramina žaidėjų sveikatos problemos, traumos, kurios gali stabdyti pakiliai užbaigti šį sezoną. Nors liko tik keturi turai čempionate, dar turėsime svarbių rungtynių rinktinių fronte, o dauguma futbolininkių yra iš mūsų komandos. Negaluoja Dovilė Gailevičiūtė, problemų turi Algimantė Mikutaitė, Ana Pilipenka, dar blogiau, kad panašu, jog Liubou Gudčenko rimtai susižeidė pirštą ir tik atlikus išsamesnius tyrimus paaiškės kiek rimta yra trauma. Taigi, čempionių titulo džiaugsmą šiais metais šiek tiek aptemdo įvairių negalavimų debesys”, – samprotavo treneris.

Primename, kad kitas rungtynes “Gintra-Universitetas” žais jau po trijų dienų, spalio 20 dieną namuose su Gargždų “Bangos” ekipa. Mačo Gytarių dirbtinės dangos stadione pradžia – 10:30 val.

 

 

 

 

Bendraukime