NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintros-Universiteto” futbolininkėms tobulėti padės “futbolo PRO” treneriai

Tobulinti įvairius futbolo žaidimo elementus – technikos įgūdžius, perdavimo tikslumą, koordinaciją, sprendimų priėmimo aikštėje greitį, o taip pat ir fizinę kūno kondiciją yra kasdienis kiekvieno profesionalaus žaidėjo darbas siekiant rungtyniauti aukštame lygyje.

Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės nuo šiol turės galimybę papildomai gerinti savo žaidimo įgūdžius, o tai joms padės atlikti individualių futbolo treniruočių motyvuotiems futbolininkams trenerių komanda iš “futbolo PRO”.

Su “futbolo PRO” organizacija, kurios įkūrėjai profesionalūs “FA Šiauliai” futbolininkai Darius Jankauskas ir Ernestas Pilypas “Gintra-Universitetas” sudarė bendradarbiavimo sutartį.

Jauniems treneriams darbas su merginomis taps taipogi nauju ir įdomiu iššūkiu jų veikloje, kadangi iki šiol užsiėmimai vyko tik su berniukais.

“Visi žinome, kad tobulėjimui ribų nėra, todėl klaidų taisymas ir kasdienis tobulėjimas ambicingiems futbolininkams ar futbolininkėms yra įprasta praktika. Mūsų tikslas yra padėti pastebėti spragas merginų žaidime ir adresuoti jas individualių treniruočių pagalba. Manau, kad tai duos gerą impulsą ir papildomos motyvacijos merginoms siekti užsibrėžtų tikslų”, – šypsojosi D.Jankauskas.

“Džiugu, jog “Gintros-Universiteto” klubas išreiškė pasitikėjimą ir pasiūlė bendradarbiauti. Tai, mums, treneriams, didelis įvertinimas. Nekantraujame pradėti treniruočių procesą, susidurti su pirmaisiais iššūkiais ir juos įveikti. Tikime, jog šis bendradarbiavimas duos vaisių, ypač jaunosioms merginoms”, – prieš prasidedant pirmajai treniruotei kalbėjo kitas “futbolo PRO” narys E.Pilypas.

Pasiektu susitarimu džiaugiasi ir “Gintros-Universiteto” direktorius Mantas Radavičius, pasak kurio papildomos treniruotės turėtų ypatingai padėti jaunosioms žaidėjoms.

“Kurį laiką stebėjome “futbolo PRO” trenerių darbo specifiką, tempą, kūrybiškumą. Jų individualus darbas su berniukais paliko tikrai gerą įspūdį, todėl manome, kad ir merginoms tokios treniruotės bus labai naudingos, o ypač mūsų jaunajai kartai, kurių įgūdžiai dar tik formuojasi”, – sakė klubo direktorius.
 

 

 

Bendraukime