NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Šiaulių miesto derbyje – R.Jonušaitės “pokeris” ir pamokos jaunosioms varžovėms

Ketvirtadienį Šiauliuose moterų A lygos trečiojo rato rungtynėse susitiko dvi to paties miesto komandos. Lietuvos čempionė Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda egzaminavo jaunąsias ŠSG-FA “Šiauliai” futbolininkes.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės kaip ir praėjusią savaitę Gargžduose neturėjo sunkumų ir iškovojo pergalę dviženkliu skirtumu – 10:0 (5:0).

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: R.Jonušaitė – 4, S.Veličkaitė ir P.Sarkanaitė po 2, A.Pilipenka ir Kelen Bender po 1.

Į šiauliečių gretas šiose rungtynėse iš tarptautinio fronto su Lietuvos U-17 merginų jaunimo rinktine sugrįžo rezultatyviausia A lygos žaidėja Rimantė Jonušaitė ir iškart ėmėsi lyderės vaidmens. Puolėja pasižymėjo “pokeriu” ir savo sąskaitoje čempionate turi jau 28 įvarčius.

ŠSG-FA “Šiauliai” žaidėjos šiose rungtynėse subyrėjo pačioje jų pradžioje. Sužaidus vos 12 minučių rezultatas jau buvo 4:0.

Nors vėliau jaunajai kartai pavyko kuriam laikui stabilizuoti situaciją, “Gintros-Universiteto” žaidėjos ir toliau dominavo aikštėje.

Antrajame kėlinyje Lietuvos čempionės padvigubino iki pertraukos įgytą pranašumą ir šventė eilinę pergalę A lygoje.

Jau po trijų dienų, rugsėjo 22 -ąją Šiaulių reprezentacinė miesto moterų futbolo ekipa Utenoje susitiks su vietos “Utenio” futbolininkėmis.

 

 

Bendraukime