NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitas” išsaugojo “sausų” vartų seriją ir įveikė “Bangą” (I.Freitos įvartis)

Dar vieną pergalę Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse iškovojo Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda.

Lietuvos čempionės Šiauliuose 5:0 (3:0) nugalėjo kovingai rungtyniavusias Gargždų “Bangos” futbolininkes.

Šiaulietėms tai buvo jau šeštoji pergalė paeiliui šalies čempionate. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės vis dar išlieka nepraleidusios nei vieno įvarčio į savo vartus per sužaistus šešis turus, o varžovėms yra pelniusios jau 49 įvarčius.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: A.Pilipenka (45′ min iš 11 m. baudinio, 79′ min.) – 2, I.Freitas (20′ min.), R.Jonušaitė (28′ min.) ir D.Gailevičiūtė (77′ min.) po 1.

Sudėtis: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, Karen Bender, S.Karasiovaitė, A.Mikutaitė (62′ min. L.Žižytė), D.Gailevičiūtė, A.Filenko, S.Veličkaitė (66′ min. P.Sarkanaitė), I.Freitas, A.Pilipenka, R.Jonušaitė.

Kiekvienose rungtynėse įmuštų įvarčių seriją vis dar tęsia Rimantė Jonušaitė, kuri ir šiame susitikime pasižymėjo tiksliu smūgiu. Puolėjai tai buvo jau 14 -asis įvartis ir ji išlieka vienvaldė čempionato lyderė šioje statistikos grafoje.

Kol kas antroje turnyro lentelės vietoje esančios Gargždų “Bangos” žaidėjos į Šiaulius atvyko rimtai nusiteikusios. Tą buvo galima matyti jau nuo susitikimo pradžios – viešnios aikštėje buvo aktyvios ir daugelyje dvikovų stengėsi nenusileisti mačo favoritėms. 

Šiaulietėms varžovių gynybą pavyko pralaužti sužaidus 20 minučių, kai puikiu smūgiu po skersiniu kamuolį pasiuntė Isadora Freitas – 1:0. Vos po 8 minučių antrąjį įvartį šiame mače pelnė R.Jonušaitė, o pirmąjį kėlinį mūsiškės baigė realizuodamos tos pačios R.Jonušaitės uždirbtą 11 metrų baudinį. Kamuolį į vartus nuo žymos pasiuntė Ana Pilipenka – 3:0.

Antrajame kėlinyje gargždiškės dar labiau sutankino savo gynybą ir siekė pabandyti “pagauti” “Gintros-Universiteto” futbolininkes greitomis atakomis. Vis tik Vestinos Neverdauskaitės ir Karen Bender gynėjų tandemas su šiais iššūkiais sėkmingai susidorojo, o Greta Kaselytė užtikrino, kad šiauliečių tinklas ir šeštose A lygos rungtynėse nesuspurdėtų.

Ketvirtąjį įvartį smūgiu iš už 16 metų atžymos pelnė Dovilė Gailevičiūtė – 4:0. Paskutinį tašką šiame mače padėjo A.Pilipenka – 5:0.

Kitas rungtynes “Gintra-Universitetas” žais Baltijos lygoje. Lietuvos čempionės birželio 1 dieną Taline susitiks su vietos “Flora” vienuolike. Susitikimo pradžia – 15:00 val.

Gražus I.Freitos įvartis:

Bendraukime