NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Čempionių puolimui lygos debiutantės priešnuodžių nerado

Rezultatyvia pergale pirmąjį Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato ratą užbaigė Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės namuose 16:0 (7:0) nugalėjo lygos debiutantę Utenos “Utenio” komandą.

Lietuvos čempionėms tai buvo ketvirtoji pergalė iš tiek pat galimų, tuo tarpu viešnioms iš Utenos – ketvirtasis pralaimėjimas. 

“Gintra-Universitetas” per pirmąjį varžybų ratą pelnė 38 įvarčius, o savus kol kas išsaugojo “sausus”.

Nors uteniškės šiose rungtynėse atidavė visas jėgas ir stengėsi iš paskutiniųjų kibti į atlapus tituluotosioms varžovėms, vis tik “Gintros-Universiteto” žaidėjos buvo tiesiog geresnės.

Komandų meistriškumo skirtumus geriausiai po rungtynių apibūdino “Utenio” vyriausiasis treneris Arūnas Rastenis, kuris sveikindamas su pergale R.Viktoravičių ir spausdamas pastarajam dešinę ištarė: “prieš vėją nepapūsi”.

Pelnytų įvarčių seriją kiekvienose rungtynėse šiame sezone pratęsė Rimantė Jonušaitė, kuri šįsyk į savo kraitį prisidėjo dar 5 įvarčius ir iš viso su 12 tikslių smūgių kol kas yra vienvaldė A lygos rezultatyviausia žaidėja.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: R.Jonušaitė – 5, I.Freitas – 3, N.Vilakazi ir D.Gailevičiūtė po 2, S.Veličkaitė, H.Pilipenka, P.Sarkanaitė ir Kelen Bender po 1.

Kitas rungtynes “Gintra-Universitetas” žais gegužės 16 -ą dieną. Baltijos moterų futbolo lygos susitikime “gintrietės” namuose priims ambicingąją Rygos “Dinamo” ekipą su buvusia žaidėja Ana Alekperova priešakyje. Mačas vyks Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione, o jo pradžia – 18:00 val. Įėjimas nemokamas! 

Bendraukime