NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

2% GPM skirk Šiaulių “Gintrai-Universitetui”

Lietuvos moterų futbolo čempionė Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda visus sporto aistruolius ragina 2% gyventojų pajamų mokesčio dalį skirti Šiaulių moterų futbolui, kuris pastaraisiais metais itin aukštais sportiniais pasiekimais garsina miesto ir Lietuvos vardą visoje Europoje.

Ne maža Lietuvos gyventojų dalis vis dar nėra įpratę atiduoti savo 2% GPM konkrečiai organizacijai, o tai reiškia, kad jų dalis nuteka į bendrą Lietuvos valstybės biudžetą. 

Ši procedūra nieko nekainuoja išskyrus kelias laisvo laiko minutes, o jų metu galite įnešti labai svarų indėlį į jūsų palaikomos, dominančios komandos gerbūvį.

Šiaulių “Gintra-Universitetas” iš anksto dėkoja visiems, kurie apsispręs tapti tiesioginiais klubo rėmėjais ir prisidėti prie sėkmingų rezultatų tęstinumo.

Kaip pervesti savo 2% GMP “Gintrai-Universitetui”? 

Elektroninio deklaravimo sistema tiems, kurie naudojasi elektronine bankininkyste:
https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

Prisijunkite per savo banką, spauskite VMI el. paslaugos, tuomet kairėje ekrano pusėje spauskite “Pildyti formą”, į laukelį “Formos kodas” įveskite “fr0512” ir spauskite filtruoti. Tuomet laukelyje “Forma elektroniniam pildymui” spaudžiame pasaulio paveikslėlį ir  užpildykite formą sekdami šiuos žingsnius:
5 laukelyje pažymėkite Mokestinį laikotarpį – 2018
6S laukelį pažymėkite varnele ✔️. Taip pat ✔️ uždėkite prie laukelių 7A ir 9A.
E1 laukelyje “Gavėjo tipas” įrašykite tik skaičių – 2 
E2 laukelyje įrašykite Gavėjo identifikacinį numerį (kodą) – 193175596
E3 laukelyje įrašykite – FUTBOLO KLUBAS GINTRA
E4 laukelyje įrašykite Mokesčio dalies dydį (procentais) – 2,00
E5 laukelyje pasirinkite Mokesčio dalį iki mokestinio laikotarpio – pvz. 2019 arba 2020, 2021 (jeigu 2% norite skirti ne vieniems metams, o iškart ilgesniam laikotarpiui).

Formos pavyzdys.

2 pvz_Gintra_page-0001

IMG_7659
rolandas parafinavicius (20)
gintra 1.28 (83)

 

 

Bendraukime