NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Pirmosios rungtynės Turkijoje: solidus žaidimas, bet netenkinantis rezultatas

Sekmadienį Šiaulių “Gintra-Universitetas” sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes Turkijoje, kur nuo šeštadienio pradėjo savaitę truksiančią treniruočių ir kontrolinių mačų stovyklą.

Antalijoje Lietuvos čempionės susitiko su taip pat sezonui besirengiančia Baltarusijos čempione Minsko “ZFK Minsk” komanda.

Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 1:0 (1:0) iškovojo baltarusės.

Vienintelį rungtynių įvartį varžovės pelnė 28 -ąją susitikimo minutę.

“Gintros-Universiteto” sudėtis: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, Karen Bender, Samanta Karasiovaitė (L.Hudchanka), A.Mikutaitė, A.Filenko (R.Jonušaitė), D.Gailevičiūtė, S.Veličkaitė (L.Žižytė), A.Pilipenko (P.Sarkanaitė), I.Freitas (G.Toropovaitė), Kelen Bender (L.Rogačiova).

Nepaisant netenkinančio rezultato “Gintros-Universiteto” treneris Rimantas Viktoravičius toli gražu neliko nusivylęs ir turėjo bent keletą svarių priežasčių pasidžiaugti.

“Iš šių kontrolinių rungtynių pasisėmė kur kas daugiau pozityvo, nei jo būtų galima įžvelgti vien tik pažiūrėjus į galutinį rezultatą. Jis mūsų tikrai netenkina. Mažiausiai ko nusipelnėme buvo lygiosios, o žiūrint į kamuolio kontrolę ir susikurtas progas, manau, turėjome laimėti. Vis tik galima pasidžiaugti, kad tai tik kontrolinės rungtynės, kurių rezultatas iš esmės nėra pagrindinis rodiklis. Labiausiai apmaudu, kad nesugebėjome progų paversti įvarčiais. Į Turkiją atvykome tik vakar, bet merginos tikrai neatrodė pavargusios, aikštėje palaikėme gerą intensyvumą, neblogai pasirodė neseniai prie komandos prisijungusios brazilės Kelen ir Karen Bender, džiugina ir kitų žaidėjų pasirodymai. Galimybes pasireikšti šiame mače turėjo visos kartu su komanda į Turkiją atvykusios žaidėjos ir nei viena iš jų vaizdo negadino. Sąlygos treniruotėms ir kontrolinėms rungtynėms čia puikios, esame viskuo patenkinti, turime savaitę laiko ir stengsimės, kad ji būtų kuo efektyvesnė. Kitas kontrolines rungtynes žaisime trečiadienį, o iki tol dirbsime treniruotėse”, – artimiausius planus pristatinėjo treneris.

Trečiadienį “Gintra-Universitetas” dar vienose kontrolinėse rungtynėse susitiks su Rusijos klubu – Krasnojarsko “Yenisey”.

Bendraukime