NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

„Gintra-Universitetas“ užtikrintai įveikė buvusios žaidėjos vedamą Latvijos klubą

Dar vieną kontrolinį mačą Rygoje sužaidė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda. Šįsyk šiaulietės išmėgino jėgas su Rygos „Dinamo“ futbolininkėmis, kurių gretose nuo šiol rungtyniauja ir buvusi ilgametė „Gintros-Universiteto“ žaidėja Ana Alekperova.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės Latvijoje pademonstravo nuostabų puolimą ir varžoves įveikė užtikrintu rezultatu 5:1 (3:0).

Įvarčius „Gintrai-Universitetui“ pelnė: K.Bender – 2, L.Žižytė, A.Mikutaitė ir I.Freitas po 1.

Iš esmės šių rungtynių nugalėtojas buvo aiškus jau po pirmos mačo dalies. Lietuvos čempionės po tolimo Lolitos Žižytės smūgio išsiveržė į priekį 1:0, o po kurio laiko rezultatą padvigubino Algimantė Mikutaitė – 2:0.

Dar prieš pertrauką šiaulietėms trečiąjį įvartį pelnė Isadora Freitas – 3:0.

Antroje rungtynių dalyje latvėms taip pat pavyko nuginkluoti Gretą Kaselytę, tačiau į varžovių tikslų smūgį buvo atsakyta dvejais „Gintros-Universiteto“ naujokės Kelen Bender įvarčiais – 5:1.

R.Viktoravičius po susitikimo teigė, kad labiausiai džiugina ne pats rezultatas, o tai, jog žaidėjoms pavyko susidoroti su jų asmeninėmis užduotimis aikštėje. Pasak trenerio, būtent tai buvo raktas į pergalę.

„Kaip jau minėjau, kontrolinių rungtynių ciklas yra tas metas, kai turime styguoti savo žaidimą, vis dar galime ekspermentuoti, nes rezultatas šioje stadijoje nėra pagrindinis rodiklis. Turime naujų žaidėjų, bandome jas įvesti į mūsų schemas, atrasti tarpusavio ryšius. Būtent susižaidimui prireikia daugiausiai laiko. Šiose rungtynėse puikiai su savo užduotimis susitvarkė centro saugių tandemas Dovilė Gailevičiūtė ir Ana Pilipenko. Joms nebuvo lengva, teko rungtyniauti prieš buvusią mūsų žaidėją Aną Alekperovą ir kitą Latvijos rinktinės lyderę. Aikštės centro varžovėms neatidavėme, o tai buvo vienas svarbiausių uždavinių, kuris leido išnaudoti kitas mūsų stipriąsias puses ir pasiekti užtikrintą pergalę“, – kalbėjo treneris.

Pasirengimą ateinančiam sezonui tęsiantis “Gintros-Universiteto” klubas už savaitės išvyks į treniruočių stovyklą Turkijoje, kur taip pat sužais tris kontrolinius mačus su aukšto lygio komandomis – Baltarusijos čempione Minsko “ZFK Minsk”, viena iš Rusijos aukščiausios lygos grandžių Permės “Zvezda-2005” bei dar vienu pajėgiu Rusijos klubu Krasnojarko “FK Yenisey”.

Bendraukime