NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Rygoje “Gintra-Universitetas” patyrė pirmą nesėkmę kontrolinių rungtynių cikle

Lietuvos čempionės toliau intensyviai ruošiasi ateinančiam 2019 metų sezonui. Šiaulių “Gintra-Universitetas” Rygoje kontrolinėse rungtynėse patyrė pirmą pralaimėjimą kontrolinių mačų cikle.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės 0:2 (0:1) nusileido Latvijos nacionalinei moterų futbolo rinktinei.

Latvijos rinktinei abu įvarčius pelnė Sandra Voitane (35′ min. iš 11 m. baudinio, 69′ min.).

“Gintros-Universiteto” sudėtis: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, S.Karasiovaitė, A.Mikutaitė, L.Žižytė, P.Sarkanaitė (G.Toropovaitė), D.Gailevičiūtė, A.Filenko, L.Rogačiova, A.Pilipenko, R.Jonušaitė (E.Šupelytė).

Iki šių rungtynių šiaulietės jau buvo sužaidusios tris draugiškus mačus, kuriuose pasiekė vieną pergalę ir du kartus sužaidė taikiai.

Vyriausiasis komandos treneris R.Viktoravičius po rungtynių sakė, kad komanda varžovėms nusileido lygioje kovoje, o kovoti dėl pergalės sutrukdė ir išretėjusi sudėtis.

“Į Rygą vykome be dviejų svarbių žaidėjų – S.Veličkaitės, L.Hudchankos, taip pat su temperatūra rungtyniavo D.Gailevičiūtė. Nebuvome pajėgiausios sudėties, bet nepasakyčiau, kad prastai kovėmės. Daug žaidybinio laiko ir vėl gavo mūsų jaunimas – R.Jonušaitė, E.Šupelytė, G.Toropovaitė. Iš esmės oponentėms žaidimo prasme niekuo nenusileidome, bet futbole taip jau yra, kad užtenka pasinaudoti varžovo klaida ir rungtynes gali laimėti. Šiuo atveju taip ir buvo, iš pradžių patys susikūrėme 11 m. baudinio situaciją, o antrasis įvartis krito, kai tiesiog atlaidžiai leidome jų žaidėjai smūgiuoti į vartus. Nesame nusivylę, nes kol kas tai ne ta stadija, kai pralaimėti nebegalima. Sprendžiame savo uždavinius ir siekiame į naująjį sezoną žengti geriausios sportinės formos”, – kalbėjo treneris.

Ateinančią savaitę daugelis žaidėjų išvyks į savo atstovaujamų rinktinių stovyklas, nes prasidės tarptautinių varžybų “langas”, o atgal į komandą sugrįš kovo pradžioje.

Bendraukime