NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Teigiamą įspūdį peržiūros metu palikusi A.Pilipenko lieka visam sezonui

Pasirengimą ateinančiam sezonui tęsianti Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda oficialiai pristato pirmąją klubo naujokę.

Lietuvos čempionių klubas pasirašė vienerių metų sutartį su patyrusia 30 -mete Baltarusijos rinktinės sauge Ana Pilipenko, kuri nuo sausio pradžios dalyvavo komandos peržiūroje.

A.Pilipenko į Šiaulius atvyko iškart po Naujųjų ir labai greitai įsiliejo į kolektyvą. Teigiamą įspūdį solidžiu žaidimu treneriams palikusi futbolininkė tarptautiniame turnyre Potsdame “Turbine Hallencup 2019” tapo rezultatyviausia “Gintros-Universiteto” žaidėja pelniusi 5 įvarčius.

Pastaruosius keturis metus ji gynė Baltarusijos čempionės Minsko “ZFK Minsk” garbę ir buvo tvirta startinės sudėties žaidėja.

Atakuojančio plano futbolininkė praėjusį sezoną užfiksavo geriausią savo karjeros rezultatą Baltarusijos čempionate pelnydama net 30 įvarčių, o UEFA Čempionių lygos atrankoje pasižymėjo dviem tiksliais smūgiais.

Įdomu tai, kad būtent A.Pilipenko praėjusiame sezone “nuskriaudė” mūsiškes, kai vilkėdama “ZFK Minsk” aprangą Baltijos moterų futbolo lygos finale baudos aikštelės ribose išprovokavo nemažai diskusijų sukėlusią pražangą bei uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį viešnios tada sėkmingai realizavo bei išlygino rezultatą. 

Futbolininkės karjerą baltarusė pradėjo Bresto miesto komandoje iš kurio yra kilusi ir kita “Gintros-Universiteto žaidėja Liubou Hudchanka. Du sėkmingi sezonai “Viktorya-86” klube A.Pilipenkai garantavo pirmąjį legionierės kontraktą su Rusijos ekipa Riazanės “Ryazan-VDV”.

Du sezonus Riazanėje praleidusi saugė vėliau persikėlė į kitą Rusijos klubą Saransko “FK Mordovochka”, kur žaidė dar dvejus metus. 

Po keturių metų praleistų Rusijos aukščiausios lygos klubuose A.Pilipenko grįžo į tėvynę ir apsivilko “ZFK Minsk” aprangą. Sostinės klubą atletiško sudėjimo žaidėja atstovavo iki praėjusio sezono pabaigos. 

“Gintros-Universiteto” vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius džiaugėsi greitu naujosios auklėtinės įsiliejimu į komandą ir teigė, kad A.Pilipenkos vizitine kortele turėtų tapti jos patirtis bei žaidimo IQ.

“Tai patyrusi, aukšto lygio komandose ir čempionatuose rungtyniavusi žaidėja, gerai skaitanti žaidimą, gebanti imtis iniciatyvos, fiziškai tvirta ir turinti kovingą charakterį. Ana greitai įsiliejo į kolektyvą, o jos sugebėjimai aikštėje nekelia abejonių. Ji užtikrintai atrodė ir treniruotėse ir kontrolinėse rungtynėse ir tarptautiniame turnyre Potsdame. Dar tik komplektuojame sudėtį, o Ana yra viena iš tų futbolininkių, kuri gali žaisti keliose pozicijose. Jos universalumas esant poreikiui suteiks galimybę modeliuoti sudėtimi. Vos tik atvykusi žaidėja rodė didelį norą tapti pilnaverte “Gintros-Universiteto” komandos nare ir džiaugiamės galėdami jai tai pasiūlyti”, – pristatinėdamas komandos naujokę kalbėjo treneris.

 

 

 

Bendraukime