NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Antroji diena Potsdame: slogi pradžia ir galingas finišas

Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda tarptautiniame aštuonių komandų turnyre “Turbine Hallencup 2019” finišavo septintoje vietoje.

Lietuvos čempionėms antrosios turnyro dienos pradžia prasidėjo slogiai – pralaimėta lenkėms ir serbėms bei nubrauktos viltys grupėje užimti antrąją vietą, kuri būtų leidusi pratęsti kovą dėl medalių, todėl teko grumtis dėl 5 – 8 vietų.

Pirmoje akistatoje šiaulietės išmėgino jėgas su Austrijos čempione Sankt Pelteno “SKN St. Polten”. Nors, kaip vėliau pripažino ir pats vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičius, tai buvo vienos geriausių rungtynių šiame turnyre, Fortūna atsuko nugarą ir pasikartojo pirmosios dienos “užkeiktasis” scenarijus. 

Šiaulietės po Dovilės Gailevičiūtės įvarčio išsiveržė į priekį ir didžiąją mačo dalį pirmavo, bet sėkmės ir vėl pritrūko. Kuriozišką įvartį pelniusios austrės išlygino rezultatą, o paskutinėmis minutėmis po baudos smūgio, kuomet kamuolys kepštelėjo vieną iš mūsiškių, dar kartą įskriejo į vartus – 1:2.

Visą susikaupusį pyktį “Gintros-Universiteto” futbolininkės išliejo kovoje dėl 7 vietos. Galingai rungtynes pradėjusi komanda labai greitai pirmą kartą šiame turnyre išsiveržė į priekį dvigubu skirtumu – 2:0 ir persvaros ne tik nebeiššvaistė, bet ir gerokai ją padidino. Susitikimą prieš “Red Star” ekipą iš Serbijos šiaulietės laimėjo net 7:0.

Šiose rungtynėse pasižymėjo ir jaunosios “Gintros-Universiteto” žaidėjos – po sykį serbių vartininkę nuginklavo Judita Sabatauskaitė, Gabija Toropovaitė ir Rimantė Jonušaitė.

Galutinė “Turbine Hallencup 2019” turnyro rikiuotė:

1.Prahos “AC Sparta” (Čekija)
2.Potsdamo “FFC Turbine” (Vokietija)
3.Sosnovieco “Czarni” (Lenkija)
4.Budapešto “MTK Hungaria” (Vengrija)
5.Sankt Pelteno “SKN.St.Polten” (Austrija)
6.Glazgo “Celtic” (Škotija)
7.Šiaulių “Gintra-Universitetas” (Lietuva)
8.Belgrado “Red Star” (Serbija).

Bendraukime