NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

LFF apdovanojimų šventėje ant scenos dažniausiai lipo “Gintros-Universiteto” žaidėjos

Ketvirtadienį nuo 15 val. Kėdainių arenoje prasidėjo iškilminga Lietuvos futbolo federacijos apdovanojimų ceremonija, kurioje buvo apdovanoti vaikų varžybų nugalėtojai, veteranų pirmenybių prizininkai ir čempionai, o taip pat ir vyrų bei moterų aukščiausių šalies lygų geriausios komandos bei asmeniniais pasirodymais pasižymėję žaidėjai.

Tradiciškai šventėje dalyvavo ir Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės, kurios į viršų kėlė jau 17 -ąjį klubo istorijoje A lygos čempionių titulą, kuris be visa ko yra iškovotas 14 -ąjį sezoną iš eilės. 

Tokio ilgo dominavimo Lietuvos futbolo istorijoje nėra užfiksavęs joks kitas šalies klubas. Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius negailėjo gražių žodžių “Gintros-Universiteto” merginoms ir pavadino jas Lietuvos futbolo gėlėmis. 

“Ši komanda yra pavyzdys kaip nuosekliai dirbant galima išlikti viršūnėje tiek daug metų. “Gintros-Universiteto” merginos yra mūsų šalies futbolo gėlės, džiaugiamės ir stebime jų pasirodymus tarptautiniame fronte, kur mūsiškės išlaiko labai aukštą kartelę”, – prižadėdamas atvykti į kurį nors UEFA moterų Čempionių lygos susitikimą Šiauliuose kalbėjo LFF prezidentas.

Skelbiant geriausias A lygos įvairių pozicijų žaidėjas dažniausiai ir vėl buvo girdimas “Gintros-Universiteto” vardas. Renginio vedėjai Karolis Tiškevičiaus ir Vytautas Mikaitis pirmiausiai prizo atsiimti ant scenos pakvietė geriausia A lygos vartininke pripažintą Gretą Kaselytę. Ilgametė Lietuvos čempionių vartų sargė šį prizą atsiima jau net vienuoliktąjį kartą.

Varžovų atakas praėjusį sezoną sėkmingiausiai stabdė ir geriausios gynėjos nominaciją iš savo vietos kilo atsiimti “Gintros-Universiteto” kapitonė Vestina Neverdauskaitė. Jai tai buvo jau penktasis toks pripažinimas.

Geriausia 2018 metų saugo pozicijoje žaidžianti Lietuvos futbolininkė tapo Dovilė Gailevičiūtė, o geriausios legionierės titulas atiteko dar vienai “gintrietei” Liubou Hudčankai.

Vienintelis asmeninis prizas nenukeliavęs į Šiaulius buvo įteiktas rezultatyviausiai A lygos žaidėjai Kamilei Vaičiulaitytei, kuri buvo pripažinta geriausia 2018 metų puolėja. “Kauno Žalgirio” garbę ginanti futbolininkė šį sezoną pasižymėjo 29 tiksliais smūgiais.

“Gintros-Universiteto” klubas taip pat sulaukė ir išskirtinės nominacijos – komandos vadovams buvo įteikta atminimo statulėlė už nuopelnus Lietuvos futbolui.

Merginoms jau greitai, gruodžio 7 -ąją teks dar kartą matuotis vakarines sukneles ir priimti sveikinimus bei apdovanojimus Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) šventėje.

20181129_194458
20181129_200128

Bendraukime