NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Sezoną Lietuvos čempionės baigė nesulaukusios varžovių iš Vilniaus

Socialiniuose tinkluose “sezono užbaigtuvėmis” skelbtos A lygos moterų futbolo čempionato paskutinio turo rungtynės tarp čempionių Šiaulių “Gintros-Universiteto” ir Vilniaus “MFA-Žalgirio” – neįvyko.

Šiauliuose, Gytarių dirbtinės dangos stadione turėjęs vykti susitikimas neįvyko dėl paprastos priežasties – viešnios iš Vilniaus į Šiaulius tiesiog neatvyko. 

“Gintra-Universitetas” laikosi pozicijos, kad tokiais veiksmais yra pademonstruojamas požiūris menkinantis aukščiausios Lietuvos moterų futbolo A lygos įvaizdį bei tikimąsi, kad į šią situaciją rimtai dėmesį atkreips Lietuvos futbolo federacijos drausmės komisija, o taip pat ir moterų futbolo asociacija priimant atitinkamas sankcijas. 

Įdomu tai, kad Vilniaus “MFA-Žalgiris” neatvykti į rungtynes su Lietuvos čempionėmis sugalvoja jau ne pirmą kartą. Tokį patį “rungtynių scenarijų” reprezentacinis Vilniaus miesto moterų futbolo klubas varžovėms buvo pasiūlęs ir 2017 -ųjų metų rugsėjį, kai neatvyko į rungtynes turėjusias vykti Vilniaus “Panerio” stadione. Tąsyk šiaulietės apturėjo turistinę kelionę į Vilnių, kuri vėliau buvo įvertinta technine pergale rezultatu 3:0.

“Gintra-Universitetas” atsiprašo žiūrovų, kurie atvykę į paskutiniąsias šio sezono rungtynes padėkoti žaidėjoms už dar vieną įsimintiną sezoną, susitikimo neišvydo. 

Bendraukime