NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” sutriuškino “Kauno Žalgirio” ekipą ir užsitikrino 17 -ąjį čempionių titulą

Šeštadienį Šiaulių “Gintrai-Universitetui” paskutinį sykį šiame sezone rimtą iššūkį siekė mesti antroje turnyrinės lentelės vietoje žengianti Kauno “Kauno Žalgirio” komanda, tačiau visos aikštės šeimininkių viltys subliuško jau pačioje susitikimo pradžioje.

Lietuvos čempionės laikinojoje sostinėje 4:0 (3:0) sutriuškino “Kauno Žalgirio” futbolininkes ir praktiškai užsitikrino 17 -ąjį čempionių titulą, kuris šiaulietėms tuo pačiu bus ir 13 -asis iš eilės.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: N.Baham (3′ min.), L.Rogačiova (17′ min.), S.Veličkaitė (45′ min.) ir I.Freitas (67′ min.) po 1.

Sudėtis:

“Gintra-Universitetas”: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, S.Karasiovaitė, A.Mikutaitė, L.Žižytė (70′ min. K.Gudelevičiūtė), D.Gailevičiūtė, S.Veličkaitė, M.Crosson (46′ min. L.Hudchanka), N.Baham, L.Rogačiova (59′ min. R.Jonušaitė), I.Freitas. 

Daugkartinių šalies čempionių sąskaitoje yra 36 taškai, tuo tarpu “Kauno Žalgirio” ekipos kraityje 30, tačiau pastaroji yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis daugiau. Teoriškai kaunietės taškais dar gali pavyti šiaulietes, jeigu pastarosios per likusias keturias rungtynes nesurinktų nei taško, tačiau toks scenarijus atrodo beveik nerealus.

Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti traumą besigydanti amerikietė Georgia Cloepfil. Tikimasi, kad puolėja grįš į rikiuotę prieš svarbiausias kovas Baltijos moterų futbolo lygos finaliniame ketverte, kuris Šiauliuose ir Radviliškyje vyks kitą savaitgalį, spalio 26 – 28 dienomis.

“Gintra-Universitetas” šias rungtynes pradėjo itin aktyviai ir labai greitai išsiveržė į priekį – jau 3 -ąją susitikimo minutę pasižymėjo Noel Baham. Neilgai trukus, 17 -ąją minutę antrą įvartį į aikštės šeimininkių vartus pasiuntė Loreta Rogačiova ir padvigubino persvarą – 2:0. Dar iki pertraukos Rimanto Viktoravičiaus auklėtinėms pavyko visiškai įtvirtinti savo pranašumą, kai savo įvartį pelnė Simona Veličkaitė – 3:0.

Antrajame kėlinyje kaunietės dar labiau susispaudė gynyboje, o viešnios iš Šiaulių toliau ieškojo kelių kaip pralaužti gynybą. 67 -ąją minutę tą pavyko padaryti Isadorai Freitas – 4:0. Tai buvo paskutinysis įvartis šiose rungtynėse, o “Gintrai-Universitetui” ši pergalė praktiškai garantavo Lietuvos moterų futbolo A lygos trofėjų.

Kitas A lygos rungtynes “Gintra-Universitetas” žais Šiauliuose spalio 23 -ąją, kur dar kartą susitiks su ŠSG-FA “Šiauliai” auklėtinėmis.

 

Bendraukime