NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Jaunosios ŠSG-FA “Šiauliai” auklėtinės neatsilaikė prieš rimtai nusiteikusias Lietuvos čempiones

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate trečiadienį įvyko Šiaulių derbis, kuriame intrigos nebuvo, tačiau jaunosios ŠSG-FA “Šiauliai” auklėtinės turėjo kautis iš visų jėgų, nes labiau patyrusios Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės sprendė savo uždavinius ir neketino atsipalaiduoti.

Rungtynes Lietuvos čempionės laimėjo užtikrintai, rezultatu 12:0 (6:0).

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: L.Rogačiova, I.Freitas, N.Baham ir R.Jonušaitė po 2, L.Hudchanka, S.Veličkaitė, M.Crosson ir L.Žižytė po 1.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės turnyrinėje lentelėje įsirašė vienuoliktąją pergalę iš tiek pat galimų ir yra vienvaldės čempionato lyderės su 33 taškais. Tuo tarpu kita Šiaulių ekipa su 6 taškais rikiuojasi penktoje vietoje.

Kitas A lygos rungtynes šiaulietės žais šį šeštadienį Kaune, kur susitiks su vietos “Kauno Žalgirio” vienuolike. Rungtynių pradžia – 11 val.

Primename, kad “Gintra-Universitetas” spalio 26 – 28 dienomis stos į lemiamas šio sezono Baltijos moterų futbolo lygos kovas bei sieks apginti pernai iškovotą titulą. Finalo ketvertas vyks Šiauliuose ir Radviliškyje, o pusfinalyje mūsiškės spalio 26 -ąją 18:30 val. išmėgins jėgas su Talino “Flora”. Susitikimas vyks Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione. Įėjimas – nemokamas!

 

Bendraukime