NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Šiaulietės nepasigailėjo varžovių iš Gargždų

Pyktį po nesėkmės pirmose UEFA moterų Čempionių lygos šešioliktfinalio rungtynėse iš Lietuvos čempionių sugerti teko Gargždų “Bangos” futbolininkėms.

Lietuvos moterų futbolo A lygos trečio rato rungtynėse Šiaulių “Gintra-Universitetas” namuose net 13:0 (9:0) sutriuškino Gargždų “Bangos” vienuolikę.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: A.Filenko – 4, M.Crosson – 3, I.Freitas – 2, L.Rogačiova, A.Alekperova, L.W.Smeda ir V.Neverdauskaitė po 1.

Šiaulietės A lygoje ir toliau išlieka vienvaldės turnyrinės lentelės lyderės. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės yra iškovojusios visas dešimt pergalių ir savo kraityje turi 30 taškų bei yra arti to, kad užsitikrintų jau 17 -ajį Lietuvos čempionių titulą, kuris būtų iškovotas jau 13 -ąjį kartą iš eilės.

“Gintra-Universitetas” toliau intensyviai rengiasi atsakomosioms UEFA Čempionių lygos šešioliktfinalio rungtynėms Prahoje, kurios vyks rugsėjo 27 -ąją.

Komanda šį trečiadienį Šiaulių miesto savivaldybės stadione žais kontrolines rungtynes su Kazachstano čempione Šymkento “BIIK-Kazygurt”, kuri pirmajame UEFA moterų Čempionių lygos šešioliktfinalio ture pateikė didžiausią sensaciją namuose 3:1 įveikdama Barselonos “FC Barcelona” futbolininkes. 

Į šias kontrolines rungtynes visus žiūrovus kviečiame atvykti rugsėjo 19 -ąją, trečiadienį 18 val. Įėjimas nemokamas, o palaikymas – būtinas.

Bendraukime