NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

“Gintra-Universitetas” į A lygos kovas grįžo nerezultatyvia pergale

Po pergalingo triumfo Alytuje UEFA moterų Čempionių lygos atrankos varžybose Šiaulių “Gintra-Universitetas” sugrįžo ir į Lietuvos A lygos pirmenybių kovas.

Lietuvos čempionės trečio rato pirmo turo rungtynėse trečiadienio vakarą Šiaulių miesto centriniame stadione priėmė viešnias iš Kauno – “Kauno Žalgirio” futbolininkes.

Nors rungtynių eismas vyko viena kryptimi daug įvarčių šiame susitikime nekrito – šiaulietės dar vieną pergalę šalies čempionate iškovojo rezultatu 2:0 (1:0).

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: I.Freitas ir A.Alekperova po 1.

Sudėtis:

“Gintra-Universitetas”: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, S.Karasiovaitė, A.Mikutaitė, L.Žižytė, D.Gailevičiūtė, L.W.Smeda (46′ min. A.Alekperova), S.Veličkaitė, L.Rogačiava (60′ min. R.Jonušaitė), N.Baham (46′ min. L.Hudchanka), I.Freitas (46′ min. A.Filenko).

“Gintrai-Universitetui” tai buvo devintoji pergalė A lygoje iš eilės. Šiaulietės savo kraityje turi 27 taškus, o nuo artimiausių persekiotojų, “Kauno Žalgirio” futbolininkių jas skiria jau 6 taškai. Beje, pastarosios yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Kitas rungtynes Lietuvos čempionate Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės žais Vilniuje, kur rugsėjo 6 -ą dieną susitiks su vietos “MFA-Žalgirio” vienuolike.

Primename, kad “Gintra-Universitetas” pateko į pagrindinį UEFA moterų Čempionių lygos turnyrą ir pirmoje šešioliktfinalio akistatoje rugsėjo 13 -ą dieną Šiaulių miesto centriniame stadione stos į kovą su Prahos “SK Slavia” ekipa. Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt

A.Alekperova

L.Žižytė

I.Freitas
Loreta Rogačiova
S.Veličkaitė
ania

Bendraukime