NAUJIENŲ TINKLELIS

FK ,,GINTRA" NAUJIENOS

Minsko klubui nusileidęs “Gintra-Universitetas” “Amber Cup 2018” turnyre finišavo antras (VIDEO komentaras)

Ketvirtą kartą Šiaulių “Gintros-Universiteto” klubo organizuojamame turnyre “Amber Cup 2018” triumfavo debiutantė Minsko “ZFK Minsk” komanda iš Baltarusijos.

Lietuvos čempionėms antrajame kėlinyje pristigo jėgų ir jos turėjo pripažinti baltarusių pranašumą rezultatu 1:4 (1:1).

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: J.Čubrilo (43′ min.) – 1.

“ZFK Minsk”: E.Ogbiagbevha (72′, 90′ min.) – 2, H.Pilipenka (15′ min.) ir A.Vasilyeva (72′ min.) po 1.

Turnyre taip pat dalyvavo Lenkijos čempionė “GKS Gornik” ekipa, kurią “Gintra-Universitetas” ketvirtadienį įveikė rezultatu 3:0. Tačiau lenkės trečiadienį Radviliškyje 3:2 pranoko “ZFK Minsk” vienuolikę. Visoms komandoms surinkus po tris taškus pagal turnyro reglamentą pirmiausiai buvo skaičiuojamas įmuštų-praleistų įvarčių santykis, o pagal jį geriausią rezultatą (+2) užfiksavo Baltarusijos čempionės, kurios ir tapo “Amber Cup 2018” nugalėtojomis. Antrąją vietą su santykiu (+0) užėmė “Gintra-Universitetas”, tuo tarpu bronza atiteko “GKS Gornik” ekipai, kurios santykis buvo (-2).

Rezultatyviausia turnyro žaidėja tapo “ZFK Minsk” ekipos puolėja iš Nigerijos Emueje Ogbiagbehva pelniusi 3 įvarčius.

Geriausios “Gintros-Universiteto” žaidėjos apdovanojimas buvo įteiktas dviem įvarčiais pasižymėjusiai Jelenai Čubrilo, o “ZFK Minsk” gretose atminimo prizą atsiėmė ukrainietė Tamila Khimich.

Artimiausias savo rungtynes “Gintra-Universitetas” žais liepos 29 dieną Rygoje, kur Baltijos moterų futbolo lygoje susitiks su Rygos futbolo mokyklos komanda.

Primename, kad “Gintra-Universitetas” rugpjūčio 7 – 13 dienomis Alytuje ir Marijampolėje varžysis UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyre, kur susikaus su Suomijos čempione Espo “FC Honka”, Bulgarijos čempionato nugalėtoja Sofijos “NSA Sofia” bei  Farerų Salų čempione Eidžio “EBS/Skala”.

R.Viktoravičiaus komentaras:

Bendraukime